SZP/243-239/2026 Dostawa klastra serwerów storage w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej

Politechnika Wrocławska

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa klastra serwerów storage w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej. Zamawiający oświadcza, że przedmiot zamówienia dofinansowany został ze środków „Projektów”: - 2 PRIORYTET PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA NOWOCZESNEJ GOSPODARKI 2021-2027 (FENG, Priorytet 2.4)) - Projekt ACTRIS (Aerosols, Clouds and Trace Gases Research Infrastructure) na podstawie umowy o dofinansowanie nr FENG.02.04-IP.04-0008/24-00 zwany dalej „Projektem ACTRIS-PL – Infrastruktura do badania aerozoli, chmur oraz gazów śladowych (ACTRIS-PL 2) - Konkurs - FENG.02.04-IP.04-001/24, ścieżka dla projektów z PMIB. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 48820000-2 Serwery. 5. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu podstawowego/opcjonalnego nastąpi do 4 miesięcy od wysłania Zamówienia. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu opcji będzie następować sukcesywnie przez okres do 5 miesięcy, licząc od dnia podpisania Umowy przez Strony, zgodnie ze szczegółowym zapotrzebowaniem Zamawiającego, określanym każdorazowo w Zamówieniu. Złożenie zamówienia/zamówień (z zakresu podstawowego i z zakresu opcji) nastąpi do 1 miesiąca liczonych od dnia podpisania Umowy. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 04/01/2027 (nie dłużej niż 90 dni).

Termin

Deadline 2026-10-07

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: SZP/243-239/2026 Dostawa klastra serwerów storage w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej
Numer referencyjny: SZP/243-239/2026 Dostawa klastra serwerów storage w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa klastra serwerów storage w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej. Zamawiający oświadcza, że przedmiot zamówienia dofinansowany został ze środków „Projektów”: - 2 PRIORYTET PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA NOWOCZESNEJ GOSPODARKI 2021-2027 (FENG, Priorytet 2.4)) - Projekt ACTRIS (Aerosols, Clouds and Trace Gases Research Infrastructure) na podstawie umowy o dofinansowanie nr FENG.02.04-IP.04-0008/24-00 zwany dalej „Projektem ACTRIS-PL – Infrastruktura do badania aerozoli, chmur oraz gazów śladowych (ACTRIS-PL 2) - Konkurs - FENG.02.04-IP.04-001/24, ścieżka dla projektów z PMIB. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 48820000-2 Serwery. 5. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu podstawowego/opcjonalnego nastąpi do 4 miesięcy od wysłania Zamówienia. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu opcji będzie następować sukcesywnie przez okres do 5 miesięcy, licząc od dnia podpisania Umowy przez Strony, zgodnie ze szczegółowym zapotrzebowaniem Zamawiającego, określanym każdorazowo w Zamówieniu. Złożenie zamówienia/zamówień (z zakresu podstawowego i z zakresu opcji) nastąpi do 1 miesiąca liczonych od dnia podpisania Umowy. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 04/01/2027 (nie dłużej niż 90 dni).
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Serwery 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: LotA_1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
SZP/243-239/2026 Dostawa klastra serwerów storage w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa klastra serwerów storage w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej. Zamawiający oświadcza, że przedmiot zamówienia dofinansowany został ze środków „Projektów”: - 2 PRIORYTET PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA NOWOCZESNEJ GOSPODARKI 2021-2027 (FENG, Priorytet 2.4)) - Projekt ACTRIS (Aerosols, Clouds and Trace Gases Research Infrastructure) na podstawie umowy o dofinansowanie nr FENG.02.04-IP.04-0008/24-00 zwany dalej „Projektem ACTRIS-PL – Infrastruktura do badania aerozoli, chmur oraz gazów śladowych (ACTRIS-PL 2) - Konkurs - FENG.02.04-IP.04-001/24, ścieżka dla projektów z PMIB. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 48820000-2 Serwery. 5. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu podstawowego/opcjonalnego nastąpi do 4 miesięcy od wysłania Zamówienia. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu opcji będzie następować sukcesywnie przez okres do 5 miesięcy, licząc od dnia podpisania Umowy przez Strony, zgodnie ze szczegółowym zapotrzebowaniem Zamawiającego, określanym każdorazowo w Zamówieniu. Złożenie zamówienia/zamówień (z zakresu podstawowego i z zakresu opcji) nastąpi do 1 miesiąca liczonych od dnia podpisania Umowy. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Pokaż więcej
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: PWr/WCSS Plac Grunwaldzki 11 – budynek D21
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 5 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje prawo opcji. 1. W ramach niniejszego postępowania Zamawiającemu przysługuje prawo opcji polegające na możliwości zlecenia w ramach dodatkowych zamówień, będących zwiększeniem podstawowego i obowiązkowego zakresu przedmiotu zamówienia, wg zakresu wskazanego, jako maksymalnego odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ oraz cen wskazanych w Kalkulacji (Załącznik nr 6 do SWZ), opisanego jako Konfiguracja opcjonalna. 2. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji - złożenie odpowiedniego zamówienia opcjonalnego. 3. Szczegóły dotyczące prawa opcji znajdują się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz w OPZ.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): 1. Oferta powinna być złożona za pośrednictwem platformy e-zamówienia na formularzu ofertowym dostępnym w systemie, sekcja ogłoszenia i dokumenty postępowania zamieszczonej w szczegółach postępowania. Sposób złożenia oferty opisany został na Platformie e-Zamówienia i w SWZ. 2. Otwarcie ofert jest niejawne
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-07 10:30:00 📅
Miejsce:
1. Oferta powinna być złożona za pośrednictwem platformy e-zamówienia na formularzu ofertowym dostępnym w systemie, sekcja ogłoszenia i dokumenty postępowania zamieszczonej w szczegółach postępowania. Sposób złożenia oferty opisany został na Platformie e-Zamówienia i w SWZ. 2. Otwarcie ofert jest niejawne
Pokaż więcej
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-23 23:59:00 📅

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Politechnika Wrocławska
Krajowy numer rejestracyjny: 896-000-58-51
Departament: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Wyb. St. Wyspiańskiego 27
Kod pocztowy: 50-370
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, Bud. A5, pok. 409
E-mail: justyna.kulpa@pwr.edu.pl 📧
Telefon: 713204159 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f91e5d3-b961-431f-b709-dc00edba7708 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f91e5d3-b961-431f-b709-dc00edba7708 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f91e5d3-b961-431f-b709-dc00edba7708 🌏
Identyfikator funduszy UE: Zamawiający oświadcza, że przedmiot zamówienia dofinansowany został ze środków „Projektów”: - 2 PRIORYTET PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA NOWOCZESNEJ GOSPODARKI 2021-2027 (FENG, Priorytet 2.4)) - Projekt ACTRIS (Aerosols, Clouds and Trace Gases Research Infrastructure) na podstawie umowy o dofinansowanie nr FENG.02.04-IP.04-0008/24-00 zwany dalej „Projektem ACTRIS-PL – Infrastruktura do badania aerozoli, chmur oraz gazów śladowych (ACTRIS-PL 2) - Konkurs - FENG.02.04-IP.04-001/24, ścieżka dla projektów z PMIB.
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego umowy. 2. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f91e5d3-b961-431f-b709-dc00edba7708 3. KLAUZULA INFORMACYJNA W celu wypełnienia prawnych obowiązków Politechniki Wrocławskiej (wynikających z art. 13 i 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. „RODO”) informujemy o przetwarzaniu danych tych osób, których dane trafiają na Politechnikę Wrocławską w związku ze złożonymi nam ofertami, formularzami i załącznikami. Szczegóły dotyczące RODO znajdują się w SWZ (zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania). 4. WYKLUCZENIA Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych (WYCIĄG): 1) w art. 108 ust. 1 uPzp 2) w art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp 3) Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie – zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)d), art. 8, art. 10 lit. b)f) i lit. h)j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)e) i lit. g)i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)d), lit. f)h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE oraz tytułu VII rozporządzenia (UE, Euratom) 2018/1046 na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. Szczegóły dotyczące wykluczenia znajdują się w SWZ (zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania). 5. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 2) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 2.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że zrealizował należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 2 dostawy: serwerów / systemów storage / macierzy dyskowych / klastrów serwerowych/storage o wartości co najmniej 2 000 000,00 zł netto każda z dostaw, z podaniem jej wartości, przedmiotu, daty wykonania i odbiorcy oraz załączy dokumenty potwierdzające, że dostawy te zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Stosownie do art. 112 ust. 3 uPzp Zamawiający wskazuje, że określając warunek udziału w postępowaniu, o którym mowa w powyższym punkcie, w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, nie zastosował poziomów zdolności określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 5 ust. 4 lub 5 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, ponieważ dla przedmiotu niniejszego zamówienia poziomy zdolności nie zostały określone w obowiązujących przepisach wykonawczych Szczegóły dotyczące warunków znajdują się w SWZ (zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania). 6. DOKUMENTY PODMIOTOWE Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych (WYCIĄG): 1) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 uPzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, 2) Informacja z KRK w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 uPzp, 3) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp, 4) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w ośw., 5) Wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie (...). Szczegóły dotyczące dokumentów podmiotowych znajdują się w SWZ (zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania) 7. ZAWARTOŚĆ OFERTY Oferta musi składać się z: 1) formularza ofertowego Wykonawcy – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 2) oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 3) oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 4) (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6SWZ; 5) (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 6) dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 17 SWZ; 7) (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 8) Załącznika nr 6 do SWZ - Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany Załącznik nr 6 do SWZ, wskazujący w szczególności: - przedmiotowe środki dowodowe, tj. parametry oferowanego przedmiotu zamówienia, potwierdzające spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców) – zgodnie z określonym wymogiem wskazania przez Zamawiającego; Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. - nazwę, typ, model, producent oferowanego przedmiotu Zamówienia - zgodnie z określonym wymogiem wskazania przez Zamawiającego; Wymóg wskazania: „Nazwa, typ, model i producent” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. - kalkulację ceny - ceny oferowanego przedmiotu zamówienia - zgodnie z określonym wymogiem wskazania przez Zamawiającego. Wymóg podania cen nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
02-676
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 022 458 78 40 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-607720 (2026-09-02)