SZP/243-252/2026 Usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Politechnika Wrocławska
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 SWZ. 4. Klasyfikacja wg kodu CPV: kod główny: 85141000-9 – Usługi świadczone przez personel medyczny kody pomocnicze: 85111800-8 - usługi patologiczne, 85140000-2 -różne usługi w zakresie zdrowia, 73110000-6 Usługi badawcze 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować wszystkie usługi niezbędne do zrealizowania przedmiotu zamówienia. 6. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej jakości materiału biologicznego do dalszych analiz oraz kluczowy wpływ czasu transportu na zachowanie jego parametrów jakościowych, ośrodek Wykonawcy musi znajdować się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (ul. Na Grobli 15, 50-421 Wrocław), mierzonej najkrótszą trasą przejazdu samochodem przy wykorzystaniu aplikacji Google Maps.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co?- • Różne usługi w dziedzinie zdrowia › Usługi świadczone przez personel medyczny
- • Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe › Usługi badawcze
- • Usługi szpitalne › Usługi leczenia patologii
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: SZP/243-252/2026 Usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Numer referencyjny:
SZP/243-252/2026 Usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi świadczone przez personel medyczny 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
SZP/243-252/2026:Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr SZP/243-252/2026: usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Tytuł: SZP/243-252/2026:Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr SZP/243-252/2026: usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2030-03-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): 1. Oferta powinna być złożona za pośrednictwem platformy e-zamówienia na formularzu ofertowym dostępnym w systemie, sekcja ogłoszenia i dokumenty postępowania zamieszczonej w szczegółach postępowania. Sposób złożenia oferty opisany został na Platformie e-Zamówienia i w SWZ. 2. Otwarcie ofert jest niejawne
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-28 10:30:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Politechnika Wrocławska
Krajowy numer rejestracyjny:
896-000-58-51
Departament: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Wyb. St. Wyspiańskiego 27
Kod pocztowy: 50-370
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, Bud. A5, pok. 409
E-mail: sylwia.talik@pwr.edu.pl 📧
Telefon: 713204148 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-538ea25f-9093-474e-b10e-97f5812bf30a 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc0b8f42-265e-4dc0-a3b3-b310da28f80e 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc0b8f42-265e-4dc0-a3b3-b310da28f80e 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
02-676
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 022 458 78 40 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-595078 (2026-08-27)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc0b8f42-265e-4dc0-a3b3-b310da28f80e 🌏
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 595078-2026
Źródło: OJS 2026/S 167-596920 (2026-08-28)