Ubezpieczenia komunikacyjne i środowiskowe Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania – Łódź Sp. z o.o.
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA ŁÓDŹ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenia komunikacyjne i środowiskowe Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania – Łódź Sp. z o.o. . Zamówienie dzieli się na dwie poniższe części: 1.1. CZĘŚĆ I zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne: A. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych; B. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; C. ubezpieczenie autocasco; D. ubezpieczenie assistance. 1.2. CZĘŚĆ II zamówienia – ubezpieczenie środowiskowe: A. ubezpieczenie odpowiedzialności za szkody w środowisku.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-10. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-09.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
- • TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Spółka Akcyjna
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-09 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-07 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-09 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Ubezpieczenia komunikacyjne i środowiskowe Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania – Łódź Sp. z o.o.
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ I zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-01 📅
Data końcowa: 2028-07-31 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Fakultatywne warunki ubezpieczenia
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ II zamówienia – ubezpieczenia środowiskowe
Opis zamówienia:
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-10 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-10 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-07
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-10 12:15:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-07
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miejskie przedsiębiorstwo oczyszczania łódź spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
7260019767
Adres pocztowy: ul. Tokarzewskiego 2
Kod pocztowy: 91-842
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@mpolodz.pl 📧
Telefon: 42 616-04-14 📞
URL: https://www.mpolodz.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/nordpartner/proceedings?tab=active 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/nordpartner/proceedings?tab=active 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/nordpartner/proceedings?tab=active 🌏
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 111-401858 (2026-06-09)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-15 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-15 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-12
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-15 12:15:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-12
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 401858-2026
Źródło: OJS 2026/S 129-469572 (2026-07-07)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-16 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-16 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-13
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-16 12:15:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-13
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/pibbroker/proceedings?tab=active 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/pibbroker/proceedings?tab=active 🌏
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/pibbroker/proceedings?tab=active 🌏
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 469572-2026
Źródło: OJS 2026/S 131-475914 (2026-07-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2764145.31 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 2711581.98 PLN 💰
150 000 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Cz. 1: UMOWA UBEZPIECZENIA GENERALNEGO nr ZP/15/2026/1/PN
Data zawarcia umowy: 2026-08-07 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2659145.31 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 1: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Spółka Akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny:
PL1070048082
Adres pocztowy: Ul. Wołoska 22A
Kod pocztowy: 02-675
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 105 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 2: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Saltus towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Saltus towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych
Krajowy numer rejestracyjny:
1180130637
Adres pocztowy: ul. Władysława IV 22
Kod pocztowy: 81-743
Miasto pocztowe: Sopot
Region: Trójmiejski 🏙️
Źródło: OJS 2026/S 161-578820 (2026-08-19)
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)