Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Inter-Broker spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury. Przedmiot zamówienia podzielony został na cztery następujące części: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury. Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury. Część III: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych – autobusów elektrycznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska.
TerminDeadline 2026-10-06
Kto? Co?- • Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej › Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej
- • Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej › Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
- • Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty › Usługi ubezpieczenia od ognia
- • Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty › Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów
- • Usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu › Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
- • Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych › Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Lubelskie › Lubelski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 900 000 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 000 000 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: teren Gminy Miejskiej Biała Podlaska
Kod pocztowy: 21-500
Miejscowość: Biała Podlaska
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 85
Kryterium jakości (nazwa): klauzule dodatkowe i inne postanowienia szczególne fakultatywne
Kryterium jakości (waga): 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Wartość szacunkowa bez VAT: 100 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: Biała Podlaska
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część III: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych – autobusów elektrycznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska
Wartość szacunkowa bez VAT: 800 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 12:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-06 12:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Inter-Broker spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: ul. Stanisława Żółkiewskiego 5, 87-100 Toruń
Adres pocztowy: ul. Stanisława Żółkiewskiego 5
Toruń
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Inter-Broker spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
E-mail: interbroker@interbroker.pl 📧
Telefon: 566584260 📞
URL: https://interbroker.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://interbroker.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Lider grupy ✅
Adres profilu nabywcy: www.interbroker.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Informacja o wspólnych zamówieniach
Umowa obejmuje wspólne zamówienia ✅
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://interbroker.logintrade.net/zapytania_email,239454,0acc83719e674bd9f8ccbf5d9f7abfbf.html 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://interbroker.logintrade.net/zapytania_email,239454,0acc83719e674bd9f8ccbf5d9f7abfbf.html 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Biuro Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biuro Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-609403 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Numer referencyjny:
ZP-IB.271.162.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury. Przedmiot zamówienia podzielony został na cztery następujące części:
Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury. Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska
oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury.
Część III: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych – autobusów elektrycznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 900 000 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZP-IB.271.162.2026-1
Tytuł: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 000 000 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Dodatkowe produkty/usługi:
Kod pocztowy: 21-500
Miejscowość: Biała Podlaska
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 85
Kryterium jakości (nazwa): klauzule dodatkowe i inne postanowienia szczególne fakultatywne
Kryterium jakości (waga): 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZP-IB.271.162.2026 - 2
Tytuł: Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Wartość szacunkowa bez VAT: 100 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej (tzw. ubezpieczenie Zielona Karta – ubezpieczenie bezskładkowe), 3) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 4) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 5) rozszerzone, odpłatne ubezpieczenie assistance, 6) ubezpieczenie mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada).
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZP-IB.271.162.2026 - 3
Tytuł: Część III: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych – autobusów elektrycznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska
Wartość szacunkowa bez VAT: 800 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych,
2) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 12:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-06 12:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Inter-Broker spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 8791013031, REGON: 870315750
Departament: ul. Stanisława Żółkiewskiego 5, 87-100 Toruń
Adres pocztowy: ul. Stanisława Żółkiewskiego 5
Toruń
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Inter-Broker spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
E-mail: interbroker@interbroker.pl 📧
Telefon: 566584260 📞
URL: https://interbroker.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://interbroker.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Lider grupy ✅
Adres profilu nabywcy: www.interbroker.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Informacja o wspólnych zamówieniach
Umowa obejmuje wspólne zamówienia ✅
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://interbroker.logintrade.net/zapytania_email,239454,0acc83719e674bd9f8ccbf5d9f7abfbf.html 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://interbroker.logintrade.net/zapytania_email,239454,0acc83719e674bd9f8ccbf5d9f7abfbf.html 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Biuro Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biuro Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy. 2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 u.p.z.p. oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. 3. Odwołanie przysługuje na: 3.1 niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzieleniu zamówienia, w tym na projektowane postanowienia umowy, 3.2 zaniechane czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy. 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 5. Na orzeczenie Izby oraz postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 u.p.z.p stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-609403 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)