Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ryzyk komunikacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (SPZOZ)
1. Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenie OC i komunikacyjne Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część I: Ubezpieczenia OC a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia. Część II: Ubezpieczenia komunikacyjne a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.), b) Ubezpieczenie auto casco (AC), c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp w wysokości do: 15 % wartości zamówienia podstawowego w cz. II. 8. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
TerminDeadline 2026-10-14
Kto? Co?- • Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej › Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
- • Usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu › Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
- • Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych › Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Lubelskie › Lubelski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ryzyk komunikacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Część I: Ubezpieczenia OC
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Klauzule fakultatywne
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część II: Ubezpieczenia komunikacyjne
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Kod pocztowy: 20-081
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-14 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-14 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://mentor.logintrade.net/zapytania_email,238918,790b6fd5bfd9ba05d5aee472938cfaef.html
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-14 12:00:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (SPZOZ)
Krajowy numer rejestracyjny:
7122429274
Adres pocztowy: ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: szpital@usk1.pl 📧
Telefon: 081-534-46-11 📞
URL: www.spsk1.lublin.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://mentor.logintrade.net/zapytania_email,238918,790b6fd5bfd9ba05d5aee472938cfaef.html 🌏
Uzasadnienie zastrzeżenia dostępu do niektórych dokumentów zamówienia: Ochrona informacji szczególnie chronionych
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 526-288-36-64
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 226955804 📞
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Punkt kontaktowy: Krajowa izba odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +484587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Nazwa: Mentor S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 7743211043
Adres pocztowy: Szosa Chełmińska 177-181
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Punkt kontaktowy: Mentor S.A. (Pełnomocnik Zamawiającego)
E-mail: michal.poradzewski@mentor.pl 📧
Telefon: +48609970193 📞
URL: www.mentor.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://mentor.logintrade.net 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-606679 (2026-09-01)
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)