Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 2.918.753,65 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek.
1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 2.918.753,65 zł (kwota pozostawiona do dyspozycji kredytobiorcy), z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek. Zamawiający ma prawo nie wykorzystać pełnej kwoty kredytu bez ponoszenia żadnych związanych z tym kosztów. 2. Zamawiający określa następujące terminy spłaty kredytu: 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2030r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2031r.; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2032r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2033r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2034r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2035r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2036r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2037r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2038r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2039r; 68.753,65 zł – do dnia 30 listopada 2040r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2041r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2042r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2043r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2044r; 1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2045r. 1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2046r. 3. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień umowy kredytowej obejmujących kwoty i terminy spłaty rat kapitałowych. 4. Oprocentowanie kredytu.1). Kwota wykorzystanego kredytu oprocentowana będzie w stosunku rocznym, według zmiennej stopy procentowej. Stopa procentowa równa będzie wysokości stawki bazowej, powiększonej o marżę banku. 2). Stawkę bazową stanowić będzie stopa procentowa rynku międzybankowego WIBOR 3M, wg ostatniego notowania w miesiącu poprzedzającym rozpoczęcie kwartalnego okresu obrachunkowego, za jaki odsetki od kredytu będą naliczane i spłacane ( w okresie jednego kwartału odpowiadającemu okresowi przyjętej stawki bazowej oprocentowanie będzie stałe).3). Marża banku będzie stała w umownym okresie kredytowania. 4) Odsetki od wykorzystanego kredytu obliczane będą na bieżąco w kwartalnych okresach obrachunkowych i płatne do 15 - go dnia miesiąca następującego po okresie obrachunkowym. 5. Kredyt (środki pieniężne) uruchamiany będzie w transzach dostosowanych do potrzeb płatniczych Zamawiającego, nie później niż do końca 2026 roku.Transze kredytu uruchamiane będą (bez żadnych warunków ze strony Banku kredytującego) najpóźniej następnego dnia od złożenia przez Powiat Pleszewski wniosku o uruchomienie środków. Kredyt uruchamiany będzie poprzez przekazanie środków na konto budżetu Powiatu Pleszewskiego, założone w banku wykonującym bankową obsługę budżetu.6. Zabezpieczeniem spłaty kredytu będzie weksel własny in blanco z klauzulą bez protestu i deklaracją wekslową.
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 2.918.753,65 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek.
Numer referencyjny: NR.272.12.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 2.918.753,65 zł (kwota pozostawiona do dyspozycji kredytobiorcy), z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek.
Zamawiający ma prawo nie wykorzystać pełnej kwoty kredytu bez ponoszenia żadnych związanych z tym kosztów. 2. Zamawiający określa następujące terminy spłaty kredytu: 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2030r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2031r.; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2032r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2033r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2034r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2035r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2036r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2037r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2038r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2039r; 68.753,65 zł – do dnia 30 listopada 2040r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2041r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2042r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2043r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2044r; 1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2045r.
1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2046r. 3. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień umowy kredytowej obejmujących kwoty i terminy spłaty rat kapitałowych. 4. Oprocentowanie kredytu.1). Kwota wykorzystanego kredytu oprocentowana będzie w stosunku rocznym, według zmiennej stopy procentowej. Stopa procentowa równa będzie wysokości stawki bazowej, powiększonej o marżę banku.
2). Stawkę bazową stanowić będzie stopa procentowa rynku międzybankowego WIBOR 3M, wg ostatniego notowania w miesiącu poprzedzającym rozpoczęcie kwartalnego okresu obrachunkowego, za jaki odsetki od kredytu będą naliczane i spłacane ( w okresie jednego kwartału odpowiadającemu okresowi przyjętej stawki bazowej oprocentowanie będzie stałe).3). Marża banku będzie stała w umownym okresie kredytowania. 4) Odsetki od wykorzystanego kredytu obliczane będą na bieżąco w kwartalnych okresach obrachunkowych i płatne do 15 - go dnia miesiąca następującego po okresie obrachunkowym. 5. Kredyt (środki pieniężne) uruchamiany będzie w transzach dostosowanych do potrzeb płatniczych Zamawiającego, nie później niż do końca 2026 roku.Transze kredytu uruchamiane będą (bez żadnych warunków ze strony Banku kredytującego) najpóźniej następnego dnia od złożenia przez Powiat Pleszewski wniosku o uruchomienie środków. Kredyt uruchamiany będzie poprzez przekazanie środków na konto budżetu Powiatu Pleszewskiego, założone w banku wykonującym bankową obsługę budżetu.6. Zabezpieczeniem spłaty kredytu będzie weksel własny in blanco z klauzulą bez protestu i deklaracją wekslową.
1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 2.918.753,65 zł (kwota pozostawiona do dyspozycji kredytobiorcy), z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek.
Zamawiający ma prawo nie wykorzystać pełnej kwoty kredytu bez ponoszenia żadnych związanych z tym kosztów. 2. Zamawiający określa następujące terminy spłaty kredytu: 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2030r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2031r.; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2032r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2033r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2034r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2035r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2036r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2037r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2038r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2039r; 68.753,65 zł – do dnia 30 listopada 2040r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2041r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2042r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2043r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2044r; 1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2045r.
1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2046r. 3. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień umowy kredytowej obejmujących kwoty i terminy spłaty rat kapitałowych. 4. Oprocentowanie kredytu.1). Kwota wykorzystanego kredytu oprocentowana będzie w stosunku rocznym, według zmiennej stopy procentowej. Stopa procentowa równa będzie wysokości stawki bazowej, powiększonej o marżę banku.
2). Stawkę bazową stanowić będzie stopa procentowa rynku międzybankowego WIBOR 3M, wg ostatniego notowania w miesiącu poprzedzającym rozpoczęcie kwartalnego okresu obrachunkowego, za jaki odsetki od kredytu będą naliczane i spłacane ( w okresie jednego kwartału odpowiadającemu okresowi przyjętej stawki bazowej oprocentowanie będzie stałe).3). Marża banku będzie stała w umownym okresie kredytowania. 4) Odsetki od wykorzystanego kredytu obliczane będą na bieżąco w kwartalnych okresach obrachunkowych i płatne do 15 - go dnia miesiąca następującego po okresie obrachunkowym. 5. Kredyt (środki pieniężne) uruchamiany będzie w transzach dostosowanych do potrzeb płatniczych Zamawiającego, nie później niż do końca 2026 roku.Transze kredytu uruchamiane będą (bez żadnych warunków ze strony Banku kredytującego) najpóźniej następnego dnia od złożenia przez Powiat Pleszewski wniosku o uruchomienie środków. Kredyt uruchamiany będzie poprzez przekazanie środków na konto budżetu Powiatu Pleszewskiego, założone w banku wykonującym bankową obsługę budżetu.6. Zabezpieczeniem spłaty kredytu będzie weksel własny in blanco z klauzulą bez protestu i deklaracją wekslową.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi udzielania kredytu📦 Opis
Wewnętrzny identyfikator: NR.272.12.2026
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 2.918.753,65 zł (kwota pozostawiona do dyspozycji kredytobiorcy), z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek.Zamawiający ma prawo nie wykorzystać pełnej kwoty kredytu bez ponoszenia żadnych związanych z tym kosztów. 2. Zamawiający określa następujące terminy spłaty kredytu: 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2030r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2031r.; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2032r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2033r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2034r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2035r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2036r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2037r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2038r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2039r; 68.753,65 zł – do dnia 30 listopada 2040r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2041r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2042r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2043r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2044r; 1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2045r.1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2046r. 3. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień umowy kredytowej obejmujących kwoty i terminy spłaty rat kapitałowych. 4. Oprocentowanie kredytu.1). Kwota wykorzystanego kredytu oprocentowana będzie w stosunku rocznym, według zmiennej stopy procentowej. Stopa procentowa równa będzie wysokości stawki bazowej, powiększonej o marżę banku.2). Stawkę bazową stanowić będzie stopa procentowa rynku międzybankowego WIBOR 3M, wg ostatniego notowania w miesiącu poprzedzającym rozpoczęcie kwartalnego okresu obrachunkowego, za jaki odsetki od kredytu będą naliczane i spłacane ( w okresie jednego kwartału odpowiadającemu okresowi przyjętej stawki bazowej oprocentowanie będzie stałe).3). Marża banku będzie stała w umownym okresie kredytowania. 4) Odsetki od wykorzystanego kredytu obliczane będą na bieżąco w kwartalnych okresach obrachunkowych i płatne do 15 - go dnia miesiąca następującego po okresie obrachunkowym.5. Kredyt (środki pieniężne) uruchamiany będzie w transzach dostosowanych do potrzeb płatniczych Zamawiającego, nie później niż do końca 2026 roku.Transze kredytu uruchamiane będą (bez żadnych warunków ze strony Banku kredytującego) najpóźniej następnego dnia od złożenia przez Powiat Pleszewski wniosku o uruchomienie środków. Kredyt uruchamiany będzie poprzez przekazanie środków na konto budżetu Powiatu Pleszewskiego, założone w banku wykonującym bankową obsługę budżetu.6. Zabezpieczeniem spłaty kredytu będzie weksel własny in blanco z klauzulą bez protestu i deklaracją wekslową.
1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 2.918.753,65 zł (kwota pozostawiona do dyspozycji kredytobiorcy), z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek.Zamawiający ma prawo nie wykorzystać pełnej kwoty kredytu bez ponoszenia żadnych związanych z tym kosztów. 2. Zamawiający określa następujące terminy spłaty kredytu: 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2030r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2031r.; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2032r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2033r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2034r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2035r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2036r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2037r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2038r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2039r; 68.753,65 zł – do dnia 30 listopada 2040r; 50.000 zł – do dnia 30 listopada 2041r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2042r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2043r; 100.000 zł – do dnia 30 listopada 2044r; 1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2045r.1.000.000 zł – do dnia 30 listopada 2046r. 3. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień umowy kredytowej obejmujących kwoty i terminy spłaty rat kapitałowych. 4. Oprocentowanie kredytu.1). Kwota wykorzystanego kredytu oprocentowana będzie w stosunku rocznym, według zmiennej stopy procentowej. Stopa procentowa równa będzie wysokości stawki bazowej, powiększonej o marżę banku.2). Stawkę bazową stanowić będzie stopa procentowa rynku międzybankowego WIBOR 3M, wg ostatniego notowania w miesiącu poprzedzającym rozpoczęcie kwartalnego okresu obrachunkowego, za jaki odsetki od kredytu będą naliczane i spłacane ( w okresie jednego kwartału odpowiadającemu okresowi przyjętej stawki bazowej oprocentowanie będzie stałe).3). Marża banku będzie stała w umownym okresie kredytowania. 4) Odsetki od wykorzystanego kredytu obliczane będą na bieżąco w kwartalnych okresach obrachunkowych i płatne do 15 - go dnia miesiąca następującego po okresie obrachunkowym.5. Kredyt (środki pieniężne) uruchamiany będzie w transzach dostosowanych do potrzeb płatniczych Zamawiającego, nie później niż do końca 2026 roku.Transze kredytu uruchamiane będą (bez żadnych warunków ze strony Banku kredytującego) najpóźniej następnego dnia od złożenia przez Powiat Pleszewski wniosku o uruchomienie środków. Kredyt uruchamiany będzie poprzez przekazanie środków na konto budżetu Powiatu Pleszewskiego, założone w banku wykonującym bankową obsługę budżetu.6. Zabezpieczeniem spłaty kredytu będzie weksel własny in blanco z klauzulą bez protestu i deklaracją wekslową.
Kod pocztowy: 63-300
Miejscowość: Pleszew
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kaliski
🏙️ Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-20 📅
Data końcowa: 2046-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅ Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001 Opis
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Art. 138 ust. 4 ustawy z dn. 11 września 2019 Prawo zamówień publicznych (tj.Dz.U z 2026r,poz. 793 ) - składanie ofert odbywa się w
całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1ustawy Prawo zamówień publicznych.
Art. 138 ust. 4 ustawy z dn. 11 września 2019 Prawo zamówień publicznych (tj.Dz.U z 2026r,poz. 793 ) - składanie ofert odbywa się w
całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1ustawy Prawo zamówień publicznych.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cbba8a94-59b1-4975-bbdd-09e3c5e99afb
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-22 11:00:00 📅
Miejsce:
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do rejestru handlowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykonawca musi być bankiem państwowym – działającym na podstawie ustawy z dn. 29. 08. 1997r Prawo bankowe (t.j. Dz. U. z 2026r., poz. 38) lub bankiem utworzonym na podstawie ustawy Prawo bankowe i Kodeksu spółek handlowych lub innych przepisów prawa obowiązującego w Polsce. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca posiada zezwolenie na prowadzenie działalności bankowej na terenie Polski oraz realizację usług objętych przedmiotem zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r Prawo bankowe, a w przypadku określonym w art. 178 ust. 1 ustawy Prawo bankowe inny dokument potwierdzający rozpoczęcie działalności przed dniem wejścia w życie ustawy, o której mowa w art. 193 ustawy Prawo bankowe. 2. W zakresie potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu, wykonawca przedstawi na wezwanie zamawiającego dokument zezwolenia do wykonywania działalności lub czynności bankowej, o którym mowa w art. 36 ust. 1 Ustawy Prawo bankowe (t.j. Dz. U. z 2026r., poz. 38) lub inny odpowiedni dokument, uprawniający do prowadzenia działalności bankowej zgodnie z obowiązującym prawem.
Wykonawca musi być bankiem państwowym – działającym na podstawie ustawy z dn. 29. 08. 1997r Prawo bankowe (t.j. Dz. U. z 2026r., poz. 38) lub bankiem utworzonym na podstawie ustawy Prawo bankowe i Kodeksu spółek handlowych lub innych przepisów prawa obowiązującego w Polsce. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca posiada zezwolenie na prowadzenie działalności bankowej na terenie Polski oraz realizację usług objętych przedmiotem zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r Prawo bankowe, a w przypadku określonym w art. 178 ust. 1 ustawy Prawo bankowe inny dokument potwierdzający rozpoczęcie działalności przed dniem wejścia w życie ustawy, o której mowa w art. 193 ustawy Prawo bankowe. 2. W zakresie potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu, wykonawca przedstawi na wezwanie zamawiającego dokument zezwolenia do wykonywania działalności lub czynności bankowej, o którym mowa w art. 36 ust. 1 Ustawy Prawo bankowe (t.j. Dz. U. z 2026r., poz. 38) lub inny odpowiedni dokument, uprawniający do prowadzenia działalności bankowej zgodnie z obowiązującym prawem.
Podstawa wykluczenia: Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Opis przesłanek wykluczenia:
1. Wykonawca nie może podlegać wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie: 1). Art. 108 ust. 1 ustawy z dn. 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2026r. poz. 793). 2). Art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. (Dz. U. 2025 poz. 514) o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 3). Art. 5k rozporządzenia (UE) nr 833/201.2. Wymagane dokumenty w celu potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu:1). Oświadczenie składane na formularzu JEDZ (składane wraz z ofertą), 2). Informacja z Krajowego Rejestru Karnego (składana na wezwanie zamawiającego) w zakresie: a). art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 oraz art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp 2). oświadczenie wykonawcy (składane na wezwanie zamawiającego) w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, 3). oświadczenie wykonawcy (składane na wezwanie zamawiającego) o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w: a). art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, b). art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, c). art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, d). art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, e). art. 7 ust 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, f). art. 5 k rozporządzenia (UE) 833/ 2022.
1. Wykonawca nie może podlegać wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie: 1). Art. 108 ust. 1 ustawy z dn. 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2026r. poz. 793). 2). Art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. (Dz. U. 2025 poz. 514) o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 3). Art. 5k rozporządzenia (UE) nr 833/201.2. Wymagane dokumenty w celu potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu:1). Oświadczenie składane na formularzu JEDZ (składane wraz z ofertą), 2). Informacja z Krajowego Rejestru Karnego (składana na wezwanie zamawiającego) w zakresie: a). art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 oraz art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp 2). oświadczenie wykonawcy (składane na wezwanie zamawiającego) w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, 3). oświadczenie wykonawcy (składane na wezwanie zamawiającego) o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w: a). art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, b). art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, c). art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, d). art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, e). art. 7 ust 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, f). art. 5 k rozporządzenia (UE) 833/ 2022.
Informacje uzupełniające Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Centralnej Rzeczpospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny: Regon 140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl📧
Telefon: +48 226958504📞 Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325, Regon 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl📧
Telefon: +48 22 4587801📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza🌏 Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej Tak samo jak: Organ kontrolny Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się:1). w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2). 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1). 2.Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie lub wobec dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Wobec czynności innych niż określone w ust. 1 i 2 odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.4. Jeżeli zamawiający nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie: 1). 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, 2). 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych
1. Odwołanie wnosi się:1). w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2). 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1). 2.Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie lub wobec dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Wobec czynności innych niż określone w ust. 1 i 2 odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.4. Jeżeli zamawiający nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie: 1). 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, 2). 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-578849 (2026-08-20)