Udzielenie i obsługa kredytu w linii kredytowej złotowej w wysokości 16 000 000 zł na pokrycie deficytu budżetowego (dofinansowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gminę Brwinów w roku 2026) oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek
Gmina Brwinów
1. Udzielenie i obsługa kredytu w linii kredytowej złotowej w wysokości 16 000 000 zł na pokrycie deficytu budżetowego (dofinansowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gminę Brwinów w roku 2026) oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek. 2. Środki z linii kredytowej będą uruchamiane po podpisaniu umowy w okresie od dnia 01.09.2026 r. do dnia 29.12.2026 r. Środki finansowe z linii kredytowej będą uruchamiane każdorazowo na podstawie złożonego przez Zamawiającego wniosku, w terminie 3 dni kalendarzowych licząc od dnia jego złożenia w banku i w wysokości podanej przez Zamawiającego. Zamawiającemu będzie przysługiwać prawo do niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. W w/w sytuacji linia kredytowa zostanie zamknięta z dniem 30.12.2026 r.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-02.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Warszawski stołeczny › Warszawski zachodni
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-12 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Udzielenie i obsługa kredytu w linii kredytowej złotowej w wysokości 16 000 000 zł na pokrycie deficytu budżetowego (dofinansowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gminę Brwinów w roku 2026) oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek
Numer referencyjny:
ZP.271.28.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi udzielania kredytu 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 5 109 208 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP.271.28.2026
Informacje dodatkowe:
Miejscowość: Brwinów
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-01 📅
Data końcowa: 2034-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: https://ugb.ezamawiajacy.pl
Procedura przyspieszona: art. 138 ust. 4 pzp
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-07-03 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-06-19 00:00:00 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Brwinów
Krajowy numer rejestracyjny:
5342254858
Adres pocztowy: ul. Grodziska 12
Kod pocztowy: 05-840
Miasto pocztowe: Brwinów
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Halina Bąk
E-mail: halina.bak@brwinow.pl 📧
Telefon: +48 22 7382567 📞
URL: www.przetargi.brwinow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ugb.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ugb.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ugb.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ugb.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: https://ugb.ezamawiajacy.pl
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
02-676
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 4587001 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 105-378671 (2026-06-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 5 109 208 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2702113.79 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 2771398.72 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 2702113.79 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa kredytu
Data zawarcia umowy: 2026-08-12 📅
Tytuł: Udzielenie i obsługa kredytu w linii kredytowej złotowej w wysokości 16 000 000 zł na pokrycie deficytu budżetowego (dofinansowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gminę Brwinów w roku 2026) oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2771398.72 💰
Najniższa oferta: 2702113.79 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 5 109 208 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta kredytu nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
000503089
Adres pocztowy: ul. Jana Pawła II
96-320
Kod pocztowy: 96-320
Miasto pocztowe: Biała Rawska
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: bank@bsbr.pl 📧
Telefon: 46 8151558 📞
URL: www.bsbr.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 155-561768 (2026-08-12)
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)