Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 11 450 000,00 zł
Gmina Kłodzko
Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 11 450 000,00 zł
TerminDeadline 2026-10-06
Kto? Co? Gdzie?- • Dolnośląskie › Wałbrzyski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 11 450 000,00 zł
Krótki opis: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 11 450 000,00 zł
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi udzielania kredytu 📦
Opis
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wałbrzyski 🏙️
Czas trwania: 123 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas uruchomienia transzy kredytu - 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Okrzei 8a
Kod pocztowy: 57-300
Miejscowość: Kłodzko
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-06 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Kłodzko
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul.Okrzei 8a
Kod pocztowy: 57-300
Miasto pocztowe: Kłodzko
Region: Wałbrzyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@gmina.klodzko.pl 📧
Telefon: +48 74 64 74 161 📞
URL: https://bip.ugklodzko.nv.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://gmina-klodzko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://gmina-klodzko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://gmina-klodzko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587802 📠
URL: https://www.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-611160 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 11 450 000,00 zł
Krótki opis: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 11 450 000,00 zł
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi udzielania kredytu 📦
Opis
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wałbrzyski 🏙️
Czas trwania: 123 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas uruchomienia transzy kredytu - 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Okrzei 8a
Kod pocztowy: 57-300
Miejscowość: Kłodzko
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-06 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Kłodzko
Krajowy numer rejestracyjny:
890717964
Adres pocztowy: ul.Okrzei 8a
Kod pocztowy: 57-300
Miasto pocztowe: Kłodzko
Region: Wałbrzyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@gmina.klodzko.pl 📧
Telefon: +48 74 64 74 161 📞
URL: https://bip.ugklodzko.nv.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://gmina-klodzko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://gmina-klodzko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://gmina-klodzko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587802 📠
URL: https://www.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale przysługują wykonawcy, uczestnikowi konkursu oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy pzp.
2. Odwołanie przysługuje na: - niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; - zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy.
3. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby
Odwoławczej w terminach określonych w art.515 ustawy Pzp w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym.
4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony
prawnej„ pzp.
5. Odwołanie wnosi się: 1) w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a)10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b)15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-611160 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)