Umowa ramowa na dostawę wstawek hamulcowych
POLREGIO S.A.
1. Przedmiotem Umowy Ramowej jest określenie ramowych warunków udzielania i realizacji zamówień udzielanych na podstawie Umowy Ramowej na dostawę wstawek hamulcowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Postanowieniach Umowy Ramowej wraz z Umową Wykonawczą (Załącznik nr 1 do SWZ). 3. Zakres szczegółowy Zamówienia Wykonawczego oraz wszystkie warunki wykonania Zamówienia Wykonawczego zostaną każdorazowo określone w Zaproszeniu do składania Ofert, zgodnie z § 9 i § 10 Postanowień Umowy Ramowej (Załącznik nr 1 do SWZ).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-29. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • KOTLEX KOT i LEKS spółka jawna
- • MET-CHEM Zakłady Metalowo Chemiczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
- • Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-12 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-25 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-06 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Umowa ramowa na dostawę wstawek hamulcowych
Numer referencyjny:
POZ.240.219.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Klocki hamulcowe 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1 - dostawa wstawek hamulcowych typu D0 380B w ilości 583 800 sztuk
Wartość szacunkowa bez VAT: 52 699 626 PLN 💰
Opis zamówienia:
Czas trwania: 48 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2 - dostawa wstawek hamulcowych typu D0 250B w ilości 21 648 sztuk.
Wartość szacunkowa bez VAT: 1275500.16 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3 - dostawa wstawek hamulcowych typu W14 w ilości 3 812 sztuk
Wartość szacunkowa bez VAT: 493844.6 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-29 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 120 dni
Informacja o umowie ramowej lub dynamicznym systemie zakupów
Umowa ramowa z jednym operatorem ✅
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z Postanowieniami Umowy Ramowej
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Określono w Postanowieniach Umowy Ramowej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polregio s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
526-25-57-278
Adres pocztowy: ul. Kolejowa 1
Kod pocztowy: 01-217
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zakupy@polregio.pl 📧
Telefon: 22 439 6051 📞
URL: https://polregio.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://polregio.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://polregio.eb2b.com.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Usługi kolejowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://polregio.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://polregio.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 101-366695 (2026-05-27)
Obiekt
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 52 699 626 PLN 💰
1275500.16 PLN 💰
493844.6 PLN 💰
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-02Z 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer sekcji:
GLO-0001
Nowa wartość
Tekst:
Dokumenty zamówienia zmieniono w dniu ✅
Data zmiany dokumentów zamówienia: 2026-06-01 📅
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 366695-2026
Źródło: OJS 2026/S 104-377542 (2026-06-01)
Obiekt
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 52 699 626 PLN 💰
1275500.16 PLN 💰
493844.6 PLN 💰
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-30 12:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Preferowana data publikacji: 2026-06-15Z 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer sekcji:
GLO-0001
Nowa wartość
Tekst:
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 377542-2026
Źródło: OJS 2026/S 113-409253 (2026-06-12)
Obiekt
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 52 699 626 PLN 💰
1275500.16 PLN 💰
493844.6 PLN 💰
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 12:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Preferowana data publikacji: 2026-06-26Z 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer sekcji:
GLO-0001
Nowa wartość
Tekst:
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 409253-2026
Źródło: OJS 2026/S 121-439669 (2026-06-25)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 54468970.76 PLN (framework approximate) 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 52 699 626 PLN 💰
1275500.16 PLN 💰
493844.6 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Numer umowy:
CRU-K/C/135/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-04 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Ponownie oszacowana wartość umowy ramowej: 52 699 626 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1 zad. 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Kotlex kot i leks spółka jawna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Kotlex kot i leks spółka jawna
Krajowy numer rejestracyjny:
6490005136
Adres pocztowy: ul. 11 Listopada 2/4
Kod pocztowy: 42-400
Miasto pocztowe: Zawiercie
Region: Sosnowiecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Identyfikator oferty:
Oferta nr 2 zad. 1
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Odlewnia żeliwa bydgoszcz sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Odlewnia żeliwa bydgoszcz sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9671035444
Adres pocztowy: ul. Zygmunta Augusta 11
Kod pocztowy: 85-082
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Identyfikator oferty:
Oferta nr 3 zad. 1
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MET-CHEM Zakłady Metalowo Chemiczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MET-CHEM Zakłady Metalowo Chemiczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
8722459953
Adres pocztowy: ul. 3 Maja 178
Kod pocztowy: 39-220
Miasto pocztowe: Pilzno
Region: Tarnobrzeski 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Ponownie oszacowana wartość umowy ramowej: 1275500.16 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1 zad. 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Identyfikator oferty:
Oferta nr 2 zad. 2
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Ponownie oszacowana wartość umowy ramowej: 493844.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 2 zad. 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Telefon: +48516421324 📞
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-07Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 151-547922 (2026-08-06)
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)