Usługa asysty utrzymaniowo-rozwojowej dla aplikacji i bazy danych Systemu Osłony Przeciwosuwiskowej

Państwowy Instytut Geologiczny

zgodnie z pkt. 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa asysty utrzymaniowo-rozwojowej dla aplikacji i bazy danych Systemu Osłony Przeciwosuwiskowej. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zakres usługi (ilość roboczogodzin), które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:  załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia  załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 4.3. Zamawiający wymaga, aby oferowane usługi, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: 4.3.1. produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 4.3.2. produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji.

Termin

Deadline 2026-09-29

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-28 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa asysty utrzymaniowo-rozwojowej dla aplikacji i bazy danych Systemu Osłony Przeciwosuwiskowej
Numer referencyjny: EDZ.26.67.2026
Krótki opis:
zgodnie z pkt. 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa asysty utrzymaniowo-rozwojowej dla aplikacji i bazy danych Systemu Osłony Przeciwosuwiskowej. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zakres usługi (ilość roboczogodzin), które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:  załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia  załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 4.3. Zamawiający wymaga, aby oferowane usługi, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: 4.3.1. produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 4.3.2. produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: EDZ.26.67.2026
Ilość: 2600 godzina
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
zgodnie z pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa asysty utrzymaniowo-rozwojowej dla aplikacji i bazy danych Systemu Osłony Przeciwosuwiskowej. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zakres usługi (ilość roboczogodzin), które Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:  załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia  załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 4.3. Zamawiający wymaga, aby oferowane usługi, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: 4.3.1. produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 4.3.2. produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Rakowiecka 4
Kod pocztowy: 00-975
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-19 📅
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:  załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia "Prace asysty będą zlecane i rozliczane za godzinę usługi. Zakres prac składa się z części godzin podstawowej oraz opcjonalnej (prawo opcji opisane w Umowie): - część podstawowa: 1 500, - część realizowana jako prawo opcji: 1100."  załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. "4. Zamawiający w okresie obowiązywania Umowy (określonym § 2 ust. 1 Umowy) może skorzystać z prawa opcji polegającego na zleceniu Wykonawcy wykonania prac asysty utrzymaniowo-rozwojowej dla aplikacji i baz danych Systemu Osłony Przeciwosuwiskowej (SOPO) w liczbie 1100 roboczogodzin. 5. Zamawiający skorzysta z prawa opcji na następujących zasadach: 1) w przypadku realizacji przedmiotu umowy w zakresie części podstawowej Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji na warunkach określonych w umowie przekazując Wykonawcy informację o jej uruchomieniu, na piśmie bądź na adres poczty elektronicznej poprzez przedstawiciela Zamawiającego, 2) usługi w ramach zamówienia objętego prawem opcji realizowane będą na takich samych warunkach, jak usługi w ramach zamówienia podstawowego, 3) o zamiarze skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem na piśmie bądź na adres poczty elektronicznej poprzez przedstawiciela Zamawiającego. 6. Zamówienie realizowane w ramach zamówienia objętego prawem opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie z zamówienia objętego prawem opcji nie skutkuje po stronie Wykonawcy powstaniem żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego."
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w: 1) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodów (Dz. U. 2025 poz. 514); 2) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, w sytuacji gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Rakowiecka 4, 00-975 Warszawa

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 12:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-29 12:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Zgodnie z pkt 7.2 SWZ Wykonawca spełni warunek w zakresie zdolności technicznej, jeżeli wykaże, że: 7.2.4.1. w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie: 7.2.4.1.1. co najmniej dwie (2) zrealizowane i odebrane usługi polegające na zbudowaniu lub rozbudowie lub modernizacji oraz wdrożeniu dedykowanego na potrzeby Zamawiającego (wraz z opracowaniem specjalistycznych skryptów i dodatkowego oprogramowania) systemu klasy GIS wykorzystującego komponenty desktopowe i serwerowe w technologii ESRI (co najmniej ArcMap/ArcGIS Pro, ArcGIS Server, Portal for ArcGIS) z wykorzystaniem technologii relacyjnych baz danych (Oracle lub PostgreSQL):  którego architektura rozwiązania oparta jest o środowisko wirtualizacyjne i klaster,  służącego do pozyskiwania przez użytkowników danych – atrybutowych i przestrzennych (o tematyce środowiskowej lub antropogenicznej), w tym z innych systemów za pośrednictwem usług sieciowych (web services),  posiadającego złożoną logikę biznesową wprowadzania, weryfikacji i udostępniania danych,  składającego się z geoportalu publikującego dane przestrzenne, posiadającego funkcjonalności co najmniej: rejestrowania nowych klas przestrzennych oraz map bazowych, konfiguracji wyświetlanych warstw z danymi, identyfikacji danych na mapie, selekcji danych na mapie z możliwością uzyskania dla nich raportu, analiz przestrzennych pozwalających na operacje przestrzenne pomiędzy warstwami. Łączna wartość usług nie może być niższa niż 3 000 000 PLN brutto (przy czym wartość żadnej z usług nie może być niższa niż 1 000 000 PLN brutto). 7.2.4.1.2. co najmniej jedną (1) usługę polegającą na opracowaniu i wdrożeniu oprogramowania webowego do wprowadzania i edycji danych o złożonej logice biznesowej z wykorzystaniem technologii formularzowych zintegrowanych w systemie GIS o wartości nie niższej niż 300 000 PLN brutto. 7.2.4.1.3. co najmniej jedną (1) usługę polegającą na opracowaniu i wdrożeniu oprogramowania webowego z wdrożeniem co najmniej dwóch e-usług na poziomie dojrzałości co najmniej transakcyjnym (każda z e-usług), o wartości nie niższej niż 300 000 PLN brutto. 7.2.4.1.4. co najmniej dwie (2) usługi wykonane (a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywane) polegające na świadczeniu usług asysty utrzymaniowo-rozwojowej dla systemu informatycznego klasy GIS zbudowanego z wykorzystaniem technologii ESRI obejmującej komponenty desktopowe i serwerowe (co najmniej ArcGIS Server, Portal for ArcGIS) z wykorzystaniem technologii relacyjnych baz danych (Oracle lub PostgreSQL) obejmujących reagowanie na awarie systemu, modyfikację lub rozbudowę istniejących funkcjonalności albo realizację nowych funkcjonalności lub zmian zgłaszanych przez użytkowników, przy czym każda z usług była lub jest realizowana przez okres minimum 12 miesięcy, o łącznej wartości nie niższej niż 500 000 PLN brutto (przy czym wartość żadnej z usług nie może być niższa niż 100 000 PLN brutto). Uwaga: Zamawiający dopuszcza wykazanie spełnienia więcej niż jednego z punktów powyższego warunku tą samą usługą. W przypadku, gdy wartość została wyrażona w walucie innej niż PLN, Zamawiający przeliczy ją na PLN przyjmując jako podstawę średni kurs danej waluty opublikowany przez NBP (wg tabeli A kursów średnich walut obcych) w dniu publikacji niniejszego postępowania o udzieleniu zamówienia publicznego. 7.3. Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej wymaga spełnienia warunku przez tego członka konsorcjum, który będzie wykonywał usługi, dla których doświadczenie jest wymagane.
Pokaż więcej
Kryterium kwalifikacji: Odpowiednie kwalifikacje edukacyjne i zawodowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Zgodnie z pkt 7.2 SWZ Wykonawca spełni warunek w zakresie zdolności technicznej, jeżeli wykaże, że: 7.2.4.2. dysponuje lub w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia będzie dysponować zespołem co najmniej (5) pięciu osób, które zostaną skierowane do realizacji zamówienia, tj.: 7.2.4.2.1. jedną (1) osobą pełniącą funkcję kierownika projektu posiadającą co najmniej siedmioletnie doświadczenie w roli kierownika projektu, posiadającą aktualny certyfikat Prince2 Practitioner lub równoważny, doświadczenie zawodowe potwierdzone udziałem w roli kierownika projektu, w realizacji co najmniej trzech projektów informatycznych związanych z systemami GIS w okresie ostatnich pięciu lat, w tym przynajmniej jednego spełniającego wymagania wskazane w pkt 7.2.4.1.1 SWZ; 7.2.4.2.2. jeden (1) architekt środowiska GIS w technologii ESRI posiadający doświadczenie zawodowe potwierdzone udziałem jako architekt/technolog w realizacji co najmniej trzech projektów informatycznych w okresie ostatnich pięciu lat, w tym przynajmniej jednego spełniającego wymagania wskazane w pkt 7.2.4.1.1 SWZ; 7.2.4.2.3. jeden (1) analityk posiadający co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w zakresie inżynierii oprogramowania, analizy funkcjonalnej oprogramowania, architektury i modelowania systemów IT oraz modelowania procesów biznesowych, projektowania baz danych i systemów informatycznych, modelowania w środowisku GIS, potwierdzone wykonywaniem powyższych prac w co najmniej trzech projektach realizowanych w okresie ostatnich pięciu lat; 7.2.4.2.4. jeden (1) analityk (analityk biznesowy) posiadający co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w zakresie analizy funkcjonalnej oprogramowania, modelowania procesów biznesowych oraz projektowania baz danych i systemów informatycznych, potwierdzone wykonywaniem powyższych prac w co najmniej trzech projektach realizowanych w okresie ostatnich pięciu lat; 7.2.4.2.5. trzech (3) programistów z co najmniej piecioletnim doświadczeniem na poziomie senior developera (co najmniej dwóch z nich) oraz posiadający łącznie doświadczenie i umiejętności w programowaniu z użyciem technologii: Java, JavaScript, React, TypeScript, C#, DotNet, JasperReports; 7.2.4.2.6. jeden (1) programista z co najmniej piecioletnim doświadczeniem (na poziomie senior developera) w programowaniu w technologiach wykorzystywanych w produktach GIS ESRI (w tym w programowaniu w języku Python); 7.2.4.2.7. jeden (1) developer GIS z co najmniej piecioletnim doświadczeniem w programowaniu w środowisku ArcGIS Server; 7.2.4.2.8. jeden (1) specjalista UI (User Interface Design) / UX (User Experience Design) co najmniej piecioletnim doświadczeniem w zakresie projektowania interfejsu użytkownika; 7.2.4.2.9. jeden (1) specjalista od e-usług z co najmniej piecioletnim doświadczeniem w tym zakresie. Zespół Wykonawcy powinien posiadać kompetencje we wdrażaniu technologii ESRI udokumentowane również (wymaganie ma spełniać łącznie cały Zespół) aktualnymi certyfikatami ESRI: • ArcGIS Enterprise Administration Associate (lub równoważny lub wyższy), • ArcGIS Web Application Developer (lub równoważny lub wyższy), • ArcGIS Desktop Associate (lub równoważny lub wyższy). Uwaga: Zamawiający dopuszcza połączenie maksimum dwóch z wyżej wymienionych funkcji w Zespole przez jedną osobę. Zamawiający będzie dokonywał oceny spełnienia warunku w następujący sposób: Na potwierdzenie posiadanych kwalifikacji i doświadczenia wymagane jest wykazanie w Wykazie osób, dla każdej z osób w zespole Wykonawcy, jej udziału w wymaganej roli w ciągu ostatnich 5 lat, w realizacji co najmniej dwóch projektów informatycznych o charakterystyce usług wymaganej wyżej w pkt 7.2.4.1.1 SWZ, a w przypadku łączenia wymaganych ról przez jedną osobą – co najmniej trzech takich projektów informatycznych. W tym celu dla każdej osoby z Zespołu Wykonawcy należy przedstawić: a) listę wykonanych projektów, b) role, jakie pełniły w każdym z nich te osoby, c) krótki opis/uzasadnienie charakterystyki/zakresu tych projektów w odniesieniu do usług wymaganych w pkt 7.2.4.1.1 SWZ, d) lata doświadczenia w branży IT, w tym w wymaganej roli, W przypadku posiadania certyfikatów potwierdzających wiedzę i umiejętności – podać ich pełną nazwę i rok uzyskania. W przypadku ról/kompetencji, dla których Zamawiający wskazał jako konieczny wymagany certyfikat – należy podać jego pełną nazwę, identyfikator/numer i rok uzyskania. Doświadczenie ww. osób liczone będzie wstecz od dnia publikacji niniejszego postępowania o udzieleniu zamówienia publicznego. 7.3. Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej wymaga spełnienia warunku przez tego członka konsorcjum, który będzie wykonywał usługi, dla których doświadczenie jest wymagane.
Pokaż więcej
Wymagane depozyty i gwarancje:
zgodnie z SWZ pkt.18. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 18.1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert określonego w niniejszej SWZ w wysokości 20 000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych,00/100). 18.2. Wykonawca wnosi wadium zgodnie z art. 97 ust. 7 ustawy Pzp. 18.3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy prowadzony w PKO BP, nr konta: 11 1020 1042 0000 8702 0504 1811 w tytule przelewu: „wadium, oznaczenie sprawy: EDZ.26.67.2026”. 18.4. Wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach należy załączyć do oferty w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowy Instytut Geologiczny
Krajowy numer rejestracyjny: 5250008040
Departament: Dział EDZ
Adres pocztowy: ul. Rakowiecka 4
Kod pocztowy: 00-975
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: joanna.kaczmarzyki@pgi.gov.pl 📧
Telefon: 224592150 📞
URL: http://pgi.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/pgi 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/pgi 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/pgi 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/pgi 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Urząd Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587701 📞
Fax: +48224587700 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
zgodnie z art. 515 ust. 1 Ustawy Pzp odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-597969 (2026-08-28)