Usługa całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia Oddziału Sądowo – Psychiatrycznego przy ul. Głuskiej 1

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie

1. Przedmiot zamówienia stanowi usługa całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia Oddziału Sądowo – Psychiatrycznego przy ul. Głuskiej 1 w Lublinie z uwzględnieniem ochrony fizycznej osób i mienia I i II Kliniki Psychiatrii USK 1 w Lublinie. 2. Zamawiający zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób, zwanych dalej Pracownikami. 3. W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do przestrzegania prawa pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę, zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy. 4. Osoby o których mowa powyżej, winny być zatrudnione najpóźniej w następnym dniu od dnia podpisania przedmiotowej umowy. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi 1 zadanie. 6. Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych opisanym w niniejszej SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-05-22. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-15.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-04-15 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-05-19 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-06-05 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-06-10 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-20 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-15)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia Oddziału Sądowo – Psychiatrycznego przy ul. Głuskiej 1
Krótki opis:
1. Przedmiot zamówienia stanowi usługa całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia Oddziału Sądowo – Psychiatrycznego przy ul. Głuskiej 1 w Lublinie z uwzględnieniem ochrony fizycznej osób i mienia I i II Kliniki Psychiatrii USK 1 w Lublinie. 2. Zamawiający zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób, zwanych dalej Pracownikami. 3. W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do przestrzegania prawa pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę, zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy. 4. Osoby o których mowa powyżej, winny być zatrudnione najpóźniej w następnym dniu od dnia podpisania przedmiotowej umowy. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi 1 zadanie. 6. Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych opisanym w niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ochroniarskie 📦
Opis
Tytuł: załącznik nr 1 do swz
Opis zamówienia:
Usługa w zakresie całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia na rzecz Oddziału Sądowo – psychiatrycznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie przy ul. Głuskiej
Adres pocztowy: Stanisława Staszica 16
Kod pocztowy: 20-081
Miejscowość: Lublin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): czas dojazdu grupy szybkiego reagowania w przypadku występowania sytuacji niepożądanych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Stanisława Staszica 16

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-22 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-22 08:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-22 08:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Krajowy numer rejestracyjny: 712-24-29-274
Adres pocztowy: ul. Staszica 16
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@usk1.pl 📧
Telefon: 815344610 📞
URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://spsk1.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1).
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 074-259428 (2026-04-15)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-19)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-10 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-10 08:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-10 08:30:00 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 259428-2026
Źródło: OJS 2026/S 096-343754 (2026-05-19)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-05)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-12 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-12 08:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-12 08:30:00 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 343754-2026
Źródło: OJS 2026/S 108-389666 (2026-06-05)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-10)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-19 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-19 08:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-19 08:30:00 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 389666-2026
Źródło: OJS 2026/S 111-402124 (2026-06-10)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1231559.64 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: EO/EG-2720/XLII/26
Data zawarcia umowy: 2026-07-17 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1231559.64 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta do załacznik nr 1 do swz
Lider uczestnika przetargu
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o podwykonawstwie
Zamówienie zostanie prawdopodobnie zlecone podwykonawcom
Informacje o przetargach
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców
Nazwa strony oferującej: BASMA SECURITY Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Basma Security
Krajowy numer rejestracyjny: 5272323837
Adres pocztowy: Aleja Prymasa Tysiąclecia 58
Kod pocztowy: 01-424
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Nazwa: Cerber Ochrona Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8241805844
Adres pocztowy: ul. Wolska 84/86
Kod pocztowy: 01-141
Nazwa: MW Scorta Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5272781913
Adres pocztowy: Al. Prymasa Tysiąclecia 58
Nazwa: Cerber Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5272958493
Adres pocztowy: Plac Bankowy 2
Kod pocztowy: 00-095
Źródło: OJS 2026/S 161-578674 (2026-08-20)