1. Przedmiotem zamówienia jest usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe. a) 66511000-5 (usługi ubezpieczenia na życie) b) 66512200-4 (usługi ubezpieczenia zdrowotnego) 4. Przedmiot zamówienia został podzielony dwie na części: 4.1. Część I: Grupowe ubezpieczenie na życie 4.2. Część II: Grupowe ubezpieczenie zdrowotne 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp. 8. Certyfikacja wykonawców zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w związku z art. 124 ust. 2 ustawy Pzp 9. W postępowaniu o udzielenie zamówienia wykonawca zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych odpowiednio w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 lub 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych: a) Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie okoliczności objętych jego zakresem. b) Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część wymaganych okoliczności, wykonawca składa pozostałe podmiotowe środki dowodowe dotyczące okoliczności nieobjętych certyfikacją. c) Zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu. Brak certyfikatu nie może stanowić podstawy wykluczenia wykonawcy ani odrzucenia oferty.
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytet Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin.
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin.
2. Rodzaj zamówienia: usługa.
3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe.
a) 66511000-5 (usługi ubezpieczenia na życie)
b) 66512200-4 (usługi ubezpieczenia zdrowotnego)
4. Przedmiot zamówienia został podzielony dwie na części:
4.1. Część I: Grupowe ubezpieczenie na życie
4.2. Część II: Grupowe ubezpieczenie zdrowotne
5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.
7. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp.
8. Certyfikacja wykonawców zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w związku z art. 124 ust. 2 ustawy Pzp
9. W postępowaniu o udzielenie zamówienia wykonawca zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych odpowiednio w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 lub 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych:
a) Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie okoliczności objętych jego zakresem.
b) Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część wymaganych okoliczności, wykonawca składa pozostałe podmiotowe środki dowodowe dotyczące okoliczności nieobjętych certyfikacją.
c) Zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu. Brak certyfikatu nie może stanowić podstawy wykluczenia wykonawcy ani odrzucenia oferty.
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin.
2. Rodzaj zamówienia: usługa.
3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe.
a) 66511000-5 (usługi ubezpieczenia na życie)
b) 66512200-4 (usługi ubezpieczenia zdrowotnego)
4. Przedmiot zamówienia został podzielony dwie na części:
4.1. Część I: Grupowe ubezpieczenie na życie
4.2. Część II: Grupowe ubezpieczenie zdrowotne
5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.
7. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp.
8. Certyfikacja wykonawców zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w związku z art. 124 ust. 2 ustawy Pzp
9. W postępowaniu o udzielenie zamówienia wykonawca zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych odpowiednio w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 lub 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych:
a) Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie okoliczności objętych jego zakresem.
b) Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część wymaganych okoliczności, wykonawca składa pozostałe podmiotowe środki dowodowe dotyczące okoliczności nieobjętych certyfikacją.
c) Zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu. Brak certyfikatu nie może stanowić podstawy wykluczenia wykonawcy ani odrzucenia oferty.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe📦 Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Grupowe ubezpieczenie na życie
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi ubezpieczeń na życie📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Rzeszowski
🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 1
Inne informacje o wznowieniu:
Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania wznowienia na kolejne 12 miesięcy od 01.01.2030 r. do 31.12.2030 r. ,jeżeli żadna ze stron nie złoży oświadczenia o niewyrażeniu zgody na wznowienie najpóźniej na 6 miesięcy przed upływem terminu wykonania zamówienia, wskazanego w ust.1.
Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania wznowienia na kolejne 12 miesięcy od 01.01.2030 r. do 31.12.2030 r. ,jeżeli żadna ze stron nie złoży oświadczenia o niewyrażeniu zgody na wznowienie najpóźniej na 6 miesięcy przed upływem terminu wykonania zamówienia, wskazanego w ust.1.
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Włączenie do oferty Pakietu zniżek (Z)
Kryterium jakości (waga): 3
Kryterium jakości (nazwa): Włączenie do oferty Pakietu Onkologicznego (O)
Kryterium jakości (waga): 1
Kryterium jakości (nazwa): Włączenie do oferty Pakiet Dziecko (D)
Włączenie do oferty Pakiet Wypadkowy dla aktywnych (W)
Włączenie do oferty Pakiet Dodatkowej ochrony życia (Ż)
Włączenie do oferty Wariant V (V)
Kryterium jakości (waga): 4
Kryterium jakości (nazwa): Włączenie do oferty Rozbudowany katalog poważnych zachorowań (E)
Włączenie do oferty Rozszerzonej definicji wypadku przy prący (P)
Wykonawca, który włączy do oferty Specjalną ofertę Indywidualnej Kontynuacji ubezpieczenia (I) otrzyma 1 pkt.
Włączenie do oferty Punktu Obsługi Klienta (K)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Grupowe ubezpieczenie zdrowotne
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Promesę (P)
Refundację 70% (R)
Kryterium jakości (waga): 2
Kryterium jakości (nazwa): Wariant IV z Rehabilitacją (W
Przystąpienie do ubezpieczenia osobom po 69 roku życia (O)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://mentor.logintrade.net/zapytania_email,238377,6fdf705278cf4cd249c2ea7dbccae2f3.html
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 12:00:00 📅
Miejsce:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅ Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje uzupełniające Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa izba odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl📧
Telefon: +48224587801📞
Fax: +484587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/🌏 Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale
przysługują wykonawcy, uczestnikowi konkursu oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał
interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść
szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy p.z.p. 2. Środki ochrony
prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub
ogłoszenia o konkursie oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom
wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 p.z.p. oraz Rzecznikowi Małych i Średnich
Przedsiębiorców. 3. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność
Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane
postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia do
której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa
Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do
wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem
tego terminu. 5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni
od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub treści SWZ na
stronie internetowej. 6. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania
informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja
została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia
przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia,
jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1). 7. Odwołanie w
przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym
powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o
okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia 8. Na orzeczenie Izby oraz
postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy p.z.p., stronom oraz
uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 9. W postępowaniu
toczącym się wskutek wniesienia skargi stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia
17.11.1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego o apelacji, jeżeli przepisy niniejszego
rozdziału nie stanowią inaczej. 10. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie -
sądu zamówień publicznych, zwanego dalej "sądem zamówień publicznych". 11. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia
Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy p.z.p.,
przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce
pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23.11.2012 r. - Prawo
pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 12. Prezes Izby przekazuje skargę wraz z
aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia
jej otrzymania.
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych
1. Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale
przysługują wykonawcy, uczestnikowi konkursu oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał
interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść
szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy p.z.p. 2. Środki ochrony
prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub
ogłoszenia o konkursie oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom
wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 p.z.p. oraz Rzecznikowi Małych i Średnich
Przedsiębiorców. 3. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność
Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane
postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia do
której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa
Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do
wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem
tego terminu. 5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni
od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub treści SWZ na
stronie internetowej. 6. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania
informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja
została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia
przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia,
jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1). 7. Odwołanie w
przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym
powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o
okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia 8. Na orzeczenie Izby oraz
postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy p.z.p., stronom oraz
uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 9. W postępowaniu
toczącym się wskutek wniesienia skargi stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia
17.11.1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego o apelacji, jeżeli przepisy niniejszego
rozdziału nie stanowią inaczej. 10. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie -
sądu zamówień publicznych, zwanego dalej "sądem zamówień publicznych". 11. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia
Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy p.z.p.,
przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce
pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23.11.2012 r. - Prawo
pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 12. Prezes Izby przekazuje skargę wraz z
aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia
jej otrzymania.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-577656 (2026-08-19)