Usługa kompleksowego utrzymania czystości, transport wewnątrzszpitalny oraz czynności pomocnicze przy pacjencie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy

Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości, transport wewnątrzszpitalny oraz czynności pomocnicze przy pacjencie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1-10 do SWZ.

Termin

Deadline 2026-10-02

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-01 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa kompleksowego utrzymania czystości, transport wewnątrzszpitalny oraz czynności pomocnicze przy pacjencie
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości, transport wewnątrzszpitalny oraz czynności pomocnicze przy pacjencie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1-10 do SWZ.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie sprzątania i odkażania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: SPZOZ/ZP/382/12/2026
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi sprzątania budynków 📦
Adres pocztowy: ul. Traugutta 7
Kod pocztowy: 62-400
Miejscowość: Słupca
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Koniński 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Posiadanie certyfikatu: Gwarant czystości i Higieny
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Ustanowienie koordynatora obecnego na terenie szpitala
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-10-02 12:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości 60 000,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: pieniądzu; gwarancjach bankowych; gwarancjach ubezpieczeniowych; poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 310, 836 i 1572). Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy numer: 88 1020 2212 0000 5602 0432 6682 w banku Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA, z adnotacją: „Wadium – usługa kompleksowego utrzymania czystości”. Wykonawca dołącza do oferty dowód wpłaty wadium. W przypadku wnoszenia wadium przelewem, o jego wniesieniu w terminie decydować będzie data wpływu środków na rachunek bankowy Zamawiającego. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w pkt 3b-d, wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. Okoliczności i zasady zwrotu wadium, jego przepadku oraz zasady jego zaliczenia na poczet zabezpieczenia należytego wykonania umowy określa ustawa.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 6671534335
Departament: Sekcja ds. Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Traugutta 7
Kod pocztowy: 62-400
Miasto pocztowe: Słupca
Region: Koniński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja ds. Zamówień Publicznych
E-mail: eurbaniak@szpital.slupca.pl 📧
Telefon: +48 632752300-486 📞
URL: https://szpital.slupca.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a80795fb-b2b4-422d-8c42-401fb5301ce6 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a80795fb-b2b4-422d-8c42-401fb5301ce6 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: Regon 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa lub przekracza progi unijne. Odwołanie w innych przypadkach wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-605171 (2026-09-01)