Usługa monitoringu i ochrony w siedzibach Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Przedmiotem zamówienia jest usługa monitoringu i ochrony w siedzibach Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Szczegółowy opis zamówienia oraz zasady i warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących integralną część SWZ.

Termin

Deadline 2026-10-05

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-03 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa monitoringu i ochrony w siedzibach Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Numer referencyjny: ZP.260.178.2026.JR
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest usługa monitoringu i ochrony w siedzibach Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Szczegółowy opis zamówienia oraz zasady i warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących integralną część SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ochroniarskie 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2316540.39 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator: ZP.260.178.2026.JR
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Własna stacja monitorowania sygnału alarmowego
Koncesja na zabezpieczenie techniczne
Czas dojazdu patrolu interwencyjnego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-05 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Krajowy numer rejestracyjny: 5272457153
Adres pocztowy: kancelaria@zgnwola.waw.pl
Józefa Bema 70
Kod pocztowy: 01-225
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kancelaria@zgnwola.waw.pl 📧
Telefon: +48224958100 📞
URL: https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola/zamowienia-publiczne 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19cef817-19b2-4df8-82ce-30dbebe9db70 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19cef817-19b2-4df8-82ce-30dbebe9db70 🌏
Aukcja elektroniczna odbywa się pod następującym adresem: https://aukcje.uzp.gov.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-611047 (2026-09-03)