Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych zagranicznych i krajowych dla UPWr
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
1. Rodzaj zamówienia: usługa. 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych zagranicznych i krajowych dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumencie pn. „Projektowane postanowienia umowy” dalej: PPU, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ. 3. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tzn. obejmować cały przedmiot zamówienia. 4. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty, której treść pozwoli Zamawiającemu na zweryfikowanie oferty pod względem jej zgodności z treścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania cen zgodnie z Formularzem ofertowym, w tym podania ceny prowizji netto i brutto dla jednej transakcji biletu lotniczego międzynarodowego i krajowego. 5. Treść oferty Wykonawcy musi odpowiadać treści Specyfikacji Warunków Zamówienia. 6. Realizacja zamówienia ma odbywać się z należytą starannością i zgodnie ze wszystkimi wymogami zawartymi w SWZ z załącznikami i ewentualnymi informacjami dla Wykonawców. 7. Przedmiot umowy będzie realizowany licząc od dnia zawarcia umowy przez okres 24 miesięcy lub do wyczerpania całkowitego wynagrodzenia brutto, o którym mowa w § 5 ust. 6 Projektowanych Postanowień Umowy (Załącznik 8 do SWZ), jeżeli nastąpi to przed upływem terminu, na jaki Umowa została zawarta.
TerminDeadline 2026-09-18
Kto? Co? Gdzie?- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych zagranicznych i krajowych dla UPWr
Numer referencyjny:
A0CZZ000.240.44.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1331145.82 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
A0CZZ000.240.44.2026
Tytuł: Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych zagranicznych i krajowych dla UPWr.
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): System do samodzielnego zakupu biletów lotniczych (S)
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,234005,bbcfb7c112b330e0f304227ee9be758c.html
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-18 10:30:00 📅
Miejsce: Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 896-000-53-54, REGON: 000001867
Adres pocztowy: ul. C.K. Norwida 25
Kod pocztowy: 50-375
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
E-mail: biuro.zampub@upwr.edu.pl 📧
Telefon: +48713201031 📞
URL: https://upwr.edu.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,234005,bbcfb7c112b330e0f304227ee9be758c.html 🌏
Adres profilu nabywcy: https://upwr.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,234005,bbcfb7c112b330e0f304227ee9be758c.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,234005,bbcfb7c112b330e0f304227ee9be758c.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325, REGON: 010828091
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat KIO
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-572927 (2026-08-17)