Usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynkach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Zamówienie zostało podzielone na 2 części.
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynkach UAM. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1 - usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynku Auli Uniwersyteckiej przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu - Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku A do SWZ Część 2 - usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynku dydaktycznym Instytutu Kultury Europejskiej, Sali Sportowej oraz z budynku Stołówki przy ul. Kostrzewskiego 5-7 w Gnieźnie - Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku B do SWZ Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: Cz. 1: 12 miesięcy, tj. od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r., a w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej – od daty zawarcia umowy do 31.12.2027 r.; Cz. 2: 10 miesięcy, tj. od 01.11.2026 r. do 31.08.2027 r., a w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej – od daty zawarcia umowy do 31.08.2027 r.
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
- • Wielkopolskie › Poznański
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynkach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Zamówienie zostało podzielone na 2 części.
Numer referencyjny:
ZP3/9082/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: część 1 - usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynku Auli Uniwersyteckiej przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie zawodowe koordynatora
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium społeczne: zatrudnienie osoby niepełnosprawnej
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
2️⃣
Tytuł: część 2 - usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynku dydaktycznym Instytutu Kultury europejskiej, Sali Sportowej oraz w budynku Stołówki przy ul. Kostrzewskiego 5-7 w Gnieźnie
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Czas trwania: 10 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-05 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zasady finansowe zgodnie z zapisami załącznika nr 8 do SWZ
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
7770006350
Departament: Biuro Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Wieniawskiego 1
Kod pocztowy: 61-712
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Zamówień Publicznych
E-mail: dzpuam@amu.edu.pl 📧
Telefon: +48618294440 📞
Fax: +48618294000 📠
URL: www.amu.edu.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://e-ProPublico.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-ProPublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-ProPublico.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48(22) 458 78 40 📞
Fax: (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-594661 (2026-08-27)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)