USŁUGA UBEZPIECZENIA 105. KRESOWEGO SZPITALA WOJSKOWEGO Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŻARACH

105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żarach

PAKIET I 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne

Termin

Deadline 2026-10-07

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-27 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: USŁUGA UBEZPIECZENIA 105. KRESOWEGO SZPITALA WOJSKOWEGO Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŻARACH
Krótki opis:
PAKIET I 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Tytuł: Pakiet I
Opis zamówienia:
1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Zielonogórski 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Warunki ubezpieczenia
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Pakiet II
Opis zamówienia: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-07 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żarach
Krajowy numer rejestracyjny: 970327974
Kod pocztowy: 68-200
Miasto pocztowe: Żary
Region: Zielonogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: centrala@suprabrokers.pl 📧
Telefon: 71 77 70 400 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/ 🌏
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 010828091
Kod pocztowy: 50-370
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-594433 (2026-08-27)