USŁUGA UBEZPIECZENIA Kozienickiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4.Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości PAKIET II 1.Ubezpieczenia komunikacyjne
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-23. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-13.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
- • UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Warszawski stołeczny › Warszawski wschodni
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-15 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-26 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: USŁUGA UBEZPIECZENIA Kozienickiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet i
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Warunki ubezpieczenia
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet ii
Opis zamówienia: 1.Ubezpieczenia komunikacyjne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-23 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-23 11:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Informacje dodatkowe: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 26-900
Miasto pocztowe: Kozienice
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: ogloszenia@kgkkozienice.pl 📧
Telefon: 486142403 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active 🌏
Uzasadnienie zastrzeżenia dostępu do niektórych dokumentów zamówienia: Ochrona informacji szczególnie chronionych
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z ustawą PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 093-331150 (2026-05-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: USŁUGA UBEZPIECZENIA Kozienickiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Numer referencyjny:
SWZ nr 10680/2026/KGK
Krótki opis:
Przedmiotem postępowania jest:
PAKIET I
1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i
posiadanego mienia
2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
4.Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości
PAKIET II
1.Ubezpieczenia komunikacyjne
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET I
Tytuł: Pakiet i
Opis zamówienia:
1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i
posiadanego mienia
2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
4.Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Warunki ubezpieczenia
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET II
Tytuł: Pakiet ii
Opis zamówienia: 1.Ubezpieczenia komunikacyjne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-23 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-23 11:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Informacje dodatkowe: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
812-18-78-705
Kod pocztowy: 26-900
Miasto pocztowe: Kozienice
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: ogloszenia@kgkkozienice.pl 📧
Telefon: 486142403 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active 🌏
Uzasadnienie zastrzeżenia dostępu do niektórych dokumentów zamówienia: Ochrona informacji szczególnie chronionych
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z ustawą PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 093-331150 (2026-05-13)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-15)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-30 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-30 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-30 11:30:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 331150-2026
Źródło: OJS 2026/S 114-412591 (2026-06-15)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-30 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-30 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-30 11:30:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 331150-2026
Źródło: OJS 2026/S 114-412591 (2026-06-15)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-26)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 11:30:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 412591-2026
Źródło: OJS 2026/S 122-443178 (2026-06-26)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 11:30:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 412591-2026
Źródło: OJS 2026/S 122-443178 (2026-06-26)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-02)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-10 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-10 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-10 11:30:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
Inne informacje dodatkowe
ZMIANA TERMINU SKŁADANIA I OTWARCIA OFERT
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 443178-2026
Źródło: OJS 2026/S 126-460648 (2026-07-02)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-10 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-10 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-10 11:30:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Inne informacje dodatkowe
ZMIANA TERMINU SKŁADANIA I OTWARCIA OFERT
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 443178-2026
Źródło: OJS 2026/S 126-460648 (2026-07-02)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 114 440 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-10 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 648 036 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 466 404 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 00-867
Źródło: OJS 2026/S 161-579021 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 114 440 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
InterRisk PAKIET I
Data zawarcia umowy: 2026-08-10 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 648 036 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
InterRisk PAKIET I
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
Krajowy numer rejestracyjny:
010644132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 466 404 PLN 💰
Identyfikator oferty:
UNIQA PAKIET II
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
1070006155
Kod pocztowy: 00-867
Źródło: OJS 2026/S 161-579021 (2026-08-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)