USŁUGA UBEZPIECZENIA MIASTA CIESZYN WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
Miasto Cieszyn
Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego, drogowego PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET III 1. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków OSP 2. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków osób skierowanych do robót publicznych, wolontariuszy, praktykantów, stażystów
TerminDeadline 2026-10-07
Kto? Co? Gdzie?- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Bielski
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa ubezpieczenia miasta cieszyn wraz z jednostkami organizacyjnymi
Numer referencyjny:
SWZ NR 20291/2026/Cieszyn
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
SWZ NR 20291/2026/Cieszyn PAKIET I
Tytuł: Pakiet i
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Bielski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Warunki ubezpieczenia
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
SWZ NR 20291/2026/Cieszyn PAKIET II
Tytuł: Pakiet ii
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
SWZ NR 20291/2026/Cieszyn PAKIET III
Tytuł: Pakiet iii
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Adres pocztowy: Rynek 1
Kod pocztowy: 43-400
Miejscowość: Cieszyn
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-07 12:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Informacje dodatkowe: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Cieszyn
Krajowy numer rejestracyjny:
5482404950
Kod pocztowy: 43-400
Miasto pocztowe: Cieszyn
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: urzad@um.cieszyn.pl 📧
Telefon: 33 479 42 00 📞
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/cieszyn 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active 🌏
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Nazwa: Miasto Cieszyn
Krajowy numer rejestracyjny:
5482404950
Kod pocztowy: 43-400
Miasto pocztowe: Cieszyn
Region: Bielski 🏙️
E-mail: urzad@um.cieszyn.pl 📧
Telefon: 33 479 42 00 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z ustawą PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-599647 (2026-08-27)
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)