USŁUGA UBEZPIECZENIA „PODDĘBICKIEGO CENTRUM ZDROWIA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZAKRESIE UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ, MIENIA, UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH (3 CZĘŚCI)
„Poddębickie Centrum Zdrowia” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Poddębickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w zakresie: CZĘŚĆ 1: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej CZĘŚĆ 2: Ubezpieczenie mienia CZĘŚĆ 3: Ubezpieczenia komunikacyjne
TerminDeadline 2026-09-24
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
- • Łódzkie › Sieradzki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: USŁUGA UBEZPIECZENIA „PODDĘBICKIEGO CENTRUM ZDROWIA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZAKRESIE UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ, MIENIA, UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH (3 CZĘŚCI)
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: CZĘŚĆ 1 - ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Sieradzki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Preferowany zakres ubezpieczenia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: CZĘŚĆ 2 - ubezpieczenie mienia
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: CZĘŚĆ 3 ubezpieczenia komunikacyjne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360847
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360847
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: „Poddębickie Centrum Zdrowia” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Mickiewicza 16
Kod pocztowy: 99-200
Miasto pocztowe: Poddębice
Region: Sieradzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@nzozpcz.pl 📧
Telefon: 43 8288250 📞
Fax: 43 8288255 📠
URL: https://nzozpcz.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://nzozpcz.pl/kontakt/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360847 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360847 🌏
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Informacja o terminach odwołania znajduje się w Rozdziale XXIII SWZ.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-580614 (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: USŁUGA UBEZPIECZENIA „PODDĘBICKIEGO CENTRUM ZDROWIA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZAKRESIE UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ, MIENIA, UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH (3 CZĘŚCI)
Numer referencyjny:
PCZ/ZP/3331/13/2026
Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Poddębickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w zakresie: CZĘŚĆ 1: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej CZĘŚĆ 2: Ubezpieczenie mienia CZĘŚĆ 3: Ubezpieczenia komunikacyjne
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
CZĘŚĆ 1 - ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
Tytuł: CZĘŚĆ 1 - ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Poddębickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Sieradzki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Preferowany zakres ubezpieczenia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
CZĘŚĆ 2 - ubezpieczenie mienia
Tytuł: CZĘŚĆ 2 - ubezpieczenie mienia
Opis zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Poddębickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w zakresie ubezpieczenia mienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
CZĘŚĆ 3 ubezpieczenia komunikacyjne
Tytuł: CZĘŚĆ 3 ubezpieczenia komunikacyjne
Opis zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Poddębickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360847
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360847
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: „Poddębickie Centrum Zdrowia” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 8281409238
Adres pocztowy: ul. Mickiewicza 16
Kod pocztowy: 99-200
Miasto pocztowe: Poddębice
Region: Sieradzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@nzozpcz.pl 📧
Telefon: 43 8288250 📞
Fax: 43 8288255 📠
URL: https://nzozpcz.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://nzozpcz.pl/kontakt/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360847 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360847 🌏
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VII SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 2.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca winien posiadać uprawnienia do wykonywania działalności ubezpieczeniowej w oparciu o ustawę o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, w zakresie co najmniej tożsamym z przedmiotem zamówienia, na który składa ofertę tj.: dla CZĘŚCI 1 – co najmniej w grupie 13 działu II Załącznika do ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej dla CZĘŚCI 2 – co najmniej w grupie 8, 9 działu II Załącznika do ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej dla CZĘŚCI 3 – co najmniej w grupie 1, 3, 10 działu II Załącznika do ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej 3. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp (OBLIGATORYJNE PRZESŁANKI). 4. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się także Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczność wskazana w art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp (FAKULTATYWNE PRZESŁANKI), tzn. z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. 5. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie z późniejszymi zmianami. Zgodnie z treścią ww. przepisu zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)–d), art. 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: 5.1. obywateli rosyjskich lub osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; 5.2. osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50% należą do należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o którym mowa w pkt. 5.1. niniejszego ustępu; lub 5.3. osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o którym mowa w pkt. 5.1. lub 5.2. niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, ubiegających się o udzielenie zamówienia, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z późniejszymi zmianami (OBLIGATORYJNA PRZESŁANKA KRAJOWA). Zgodnie z treścią ww. przepisu, z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie ustawy Pzp, wyklucza się: 6.1. Wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 Ustawy; 6.2. Wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 Ustawy; 6.3. Wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 Ustawy. Pozostałe zapisy Rozdział VII SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Informacja o terminach odwołania znajduje się w Rozdziale XXIII SWZ.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-580614 (2026-08-19)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)