Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie
Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
TerminDeadline 2026-10-07
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Tytuł: Pakiet i
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Przemyski 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Warunki ubezpieczenia
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Pakiet ii
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Pakiet iii
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 11:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-07 11:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej w lubaczowie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. ul. Adama Mickiewicza 168
Kod pocztowy: 37-600
Miasto pocztowe: Lubaczów
Region: Przemyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@szpital.lubaczowski.com 📧
Telefon: 16 632 81 00 📞
URL: www.szpital.lubaczowski.com 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers 🌏
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z ustawą PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-27+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-596225 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie
Krótki opis:
Przedmiotem postępowania jest:
PAKIET I
1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą
2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej
3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
PAKIET II
1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
PAKIET III
1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Tytuł: Pakiet i
Opis zamówienia:
PAKIET I
1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą
2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej
3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Przemyski 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Warunki ubezpieczenia
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Pakiet ii
Opis zamówienia:
PAKIET II
1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Pakiet iii
Opis zamówienia:
PAKIET III
1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 11:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-07 11:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej w lubaczowie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 7931400573
Adres pocztowy: ul. ul. Adama Mickiewicza 168
Kod pocztowy: 37-600
Miasto pocztowe: Lubaczów
Region: Przemyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@szpital.lubaczowski.com 📧
Telefon: 16 632 81 00 📞
URL: www.szpital.lubaczowski.com 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers 🌏
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z ustawą PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-27+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-596225 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)