USŁUGA UBEZPIECZENIA Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 2. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET IV 1.Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków PAKIET V 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Gliwicki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: USŁUGA UBEZPIECZENIA Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Numer referencyjny:
SWZ NR 23047/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
SWZ NR 23047/2026_PAKIET I
Tytuł: Pakiet i
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gliwicki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Warunki ubezpieczenia
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
SWZ NR 23047/2026_PAKIET II
Tytuł: Pakiet ii
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
SWZ NR 23047/2026_PAKIET III
Tytuł: Pakiet iii
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
SWZ NR 23047/2026_PAKIET IV
Tytuł: Pakiet iv
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
SWZ NR 23047/2026_PAKIET V
Tytuł: Pakiet v
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Adres pocztowy: ul. M. Curie Skłodowskiej 9
Kod pocztowy: 41-800
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 11:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Informacje dodatkowe: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON: 001071806
Adres pocztowy: ul.M.Curie-Skłodowskiej 9
Kod pocztowy: 41-800
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@sccs.pl 📧
Telefon: +48 32 4793668 📞
URL: https://sccs.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://sccszabrze.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers/proceedings?tab=active 🌏
Uzasadnienie zastrzeżenia dostępu do niektórych dokumentów zamówienia: Ochrona informacji szczególnie chronionych
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z ustawą PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-574751 (2026-08-18)
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (15)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (15)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (1)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (7)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (8)