Usługa zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona bioróżnorodności oraz walorów przyrodniczo-krajobrazowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie” – powtórka 2
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona bioróżnorodności oraz walorów przyrodniczo-krajobrazowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie” finansowana ze środków FEWM.02.12-IZ.00-001/25 Ochrona bioróżnorodności, Typ 2 Ochrona i przywracanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych w szczególności na obszarach zurbanizowanych, tworzenie miejsc ochrony różnorodności biologicznej na obszarach miejskich w oparciu o gatunki rodzime, zazielenianie przestrzeni miejskiej oraz inwentaryzacja zieleni w miastach jako element takiego projektu w zakresie opisanym w załączniku nr 2 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i w załączniku nr 3 do SWZ – projekt umowy.
TerminDeadline 2026-10-07
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona bioróżnorodności oraz walorów przyrodniczo-krajobrazowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie” – powtórka 2
Numer referencyjny:
DZPZ/2650/38UEPN/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DZPZ/2650/38UEPN/2026
Adres pocztowy: Żołnierska 18
Kod pocztowy: 10-561
Miejscowość: Olsztyn
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 10 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zgodnie z zapisami SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
000293976
Departament: Dział Zamówien Publicznych i Zaopatrzenia
Adres pocztowy: ul. Żołnierska 18
Kod pocztowy: 10-561
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@wss.olsztyn.pl 📧
Telefon: +48895386228 📞
URL: https://wss.olsztyn.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-3c6a8642-236a-4a56-8c1e-7b6ea6301131 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-3c6a8642-236a-4a56-8c1e-7b6ea6301131 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-603757 (2026-09-01)
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie (>20 nowe zamówienia)