Usługi informacyjno-promocyjne projektu pn. Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy - etap I. Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 w ramach działania FENX. 07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX. 07 Kultura
Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług informacyjno-promocyjnych dotyczących realizowanego przez Zamawiającego projektu pn. Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy – etap I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co?- • Usługi dostawców › Usługi w zakresie projektowania stron WWW
- • Usługi marketingowe › Usługi w zakresie promocji
- • Usługi reklamowe › Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
- • Usługi składu › Usługi projektów graficznych
- • Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów › Usługi w zakresie organizacji imprez
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi informacyjno-promocyjne projektu pn. Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy - etap I. Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 w ramach działania FENX. 07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX. 07 Kultura
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie promocji 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dodatkowe produkty/usługi:
Kraj: Polska 🇵🇱
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-31 📅
Data końcowa: 2029-09-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia (D) – waga 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/filharmonia_bydgoszcz
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-28 11:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/filharmonia_bydgoszcz
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Andrzeja Szwalbego 6
Kod pocztowy: 85-080
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@filharmonia.bydgoszcz.pl 📧
Telefon: 52 321 04 67 📞
URL: www.filharmonia.bydgoszcz.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Agencja/Biuro regionalne lub lokalne
Główna działalność
Organizacja wypoczynku, kultura i religia
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/filharmonia_bydgoszcz 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/filharmonia_bydgoszcz 🌏
Identyfikator funduszy UE: Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-27+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-595000 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi informacyjno-promocyjne projektu pn. Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy - etap I. Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 w ramach działania FENX. 07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX. 07 Kultura
Numer referencyjny:
3 – PN – 2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług informacyjno-promocyjnych dotyczących realizowanego przez Zamawiającego projektu pn. Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy – etap I.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi w zakresie promocji 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
3 – PN – 2026
Dodatkowe produkty/usługi:
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-31 📅
Data końcowa: 2029-09-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia (D) – waga 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/filharmonia_bydgoszcz
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-28 11:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/filharmonia_bydgoszcz
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 40.000,00 (słownie: czterdzieści tysięcy złotych). Wadium musi być utrzymane nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp.
2. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach:
- pieniądzu – wymaganą kwotę należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy w banku Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. numer rachunku: 34 1020 1462 0000 7002 0336 2340, tytuł: Wadium w postępowaniu 3 – PN – 2026 Usługi informacyjno-promocyjne. Wadium musi wpłynąć na wskazany rachunek bankowy Zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert (decyduje data wpływu na rachunek bankowy Zamawiającego);
- gwarancjach bankowych;
- gwarancjach ubezpieczeniowych;
- poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 stawy z 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5540240549
Adres pocztowy: ul. Andrzeja Szwalbego 6
Kod pocztowy: 85-080
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@filharmonia.bydgoszcz.pl 📧
Telefon: 52 321 04 67 📞
URL: www.filharmonia.bydgoszcz.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Agencja/Biuro regionalne lub lokalne
Główna działalność
Organizacja wypoczynku, kultura i religia
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/filharmonia_bydgoszcz 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/filharmonia_bydgoszcz 🌏
Identyfikator funduszy UE: Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Projekt „Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy – etap I” nr projektu: FENX.07.01-IP.04-0063/24 w ramach działania FENX.07.01.Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej. Priorytet FENX.07 Kultura. Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
Pokaż więcej
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325, Regon 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Zgodnie z art. 515 ustawy prawo zamówień publicznych:
1. Odwołanie wnosi się:
1) w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a;
2) w przypadku zamówień, których wartość jest mniejsza niż progi unijne, w terminie:
a) 5 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a.
2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie:
1) 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne;
2) 5 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest mniejsza niż progi unijne.
3.Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 1 i 2 wnosi się w terminie:
1) 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne;
2) 5 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest mniejsza niż progi unijne.
4. Jeżeli zamawiający nie opublikował ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy lub mimo takiego obowiązku nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty lub nie zaprosił wykonawcy do złożenia oferty w ramach dynamicznego systemu zakupów lub umowy ramowej, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie:
1) 15 dni od dnia zamieszczenia w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia o wyniku postępowania albo 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, a w przypadku udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki - ogłoszenia o wyniku postępowania albo ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, zawierającego uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki;
2) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający:
a) nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia albo
b) opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, które nie zawiera uzasadnienia udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki;
3) miesiąca od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający:
a) nie zamieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia o wyniku postępowania albo
b) zamieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o wyniku postępowania, które nie zawiera uzasadnienia udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-27+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-595000 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕