USŁUGI SERWISOWO-TECHNICZNE I GOSPODARCZE W OBIEKCIE AFRYKARIUM-OCEANARIUM NA TERENIE ZOO WROCŁAW SP. Z O.O.
ZOO Wrocław sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług serwisowo-technicznych i gospodarczych w "AFRYKARIUM - OCEANARIUM" przy ul. Wróblewskiego 1 - 5 we Wrocławiu, wraz z terenami przyległymi do budynku, tj. budynku o powierzchni 17.431,06 m2, wraz z basenem położonym wzdłuż budynku o powierzchni 2.000,00 m2, strefą wejściową o powierzchni 817,76 m2 oraz podziemnymi zbiornikami zewnętrznymi wraz z instalacjami, posadowionymi na nieruchomości stanowiącej część działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 2/2, położonej we Wrocławiu przy ul. Wróblewskiego 1 - 5, wpisanej do księgi wieczystej pod numerem KW WR1K/00076199/4 prowadzonej przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych, zwanej dalej Obiektem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający zakres usług, obowiązki Wykonawcy oraz warunki ich realizacji (w tym: opis urządzeń znajdujących się w budynku) określają załączniki do SWZ: - Załącznik nr 1 pn."Tabela czynności serwisowo – technicznych i gospodarczych w obiekcie "AFRYKARIUM-OCEANARIUM", - Załącznik nr 2 pn. "Zestawienie powierzchni AFRYKARlUM – OCEANARIUM " według funkcji, - Załącznik nr 3 : Projekt umowy Zamawiający udostępni zainteresowanym przed złożeniem oferty w niniejszym postępowaniu zapoznanie się z obiektem i terenem, na którym jest posadowiony. Udział w wizji lokalnej należy zgłosić w terminie do 02 września 2026 r. drogą elektroniczną na adres: k.pawlowski@zoo.wroc.pl .
TerminDeadline 2026-09-17
Kto? Co?- • Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy › Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
- • Usługi naprawcze i konserwacyjne › Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
- • Usługi naprawcze i konserwacyjne › Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
- • Usługi w zakresie sprzątania i odkażania › Usługi sprzątania
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi serwisowo-techniczne i gospodarcze w obiekcie afrykarium-oceanarium na terenie zoo wrocław sp. z o.o.
Numer referencyjny:
12/PN/U/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi naprawcze i konserwacyjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
12/PN/U/2026
Tytuł: Usługi serwisowe-techniczne i gospodarcze w obiekcie Afrykarium-Oceanarium na terenie ZOO Wrocław Sp. z o.o.
Opis zamówienia:
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-25 📅
Data końcowa: 2030-10-24 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 50
5
Kryterium jakości (nazwa): Kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób realizujących zamówienie
Kryterium jakości (waga): 25
Kryterium jakości (nazwa): Wskaźnik procentowy od przychodów z działalności komercyjnej
Kryterium jakości (waga): 10
Cena (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: ul. Z.Wróblewskiego
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-17 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-17 09:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): platforma zakupowa https://zoo-wroclaw.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-09-17 09:15:00 📅
Miejsce: platforma zakupowa https://zoo-wroclaw.ezamawiajacy.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-03 00:00:00 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: ZOO WROCŁAW Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
021125219
Kod pocztowy: 51-618
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro zamówień publicznych
E-mail: k.banach@zoo.wroc.pl 📧
Telefon: +48 71 348 30 24 📞
URL: www.zoo.wroc.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zoo-wroclaw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://zoo-wroclaw.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zoo-wroclaw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zoo-wroclaw.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262883664
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 02-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Kontakt Sąd Polubowny
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 6958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/spprokuratoria/mediacja3 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/spprokuratoria/danekontaktowe 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 157-566285 (2026-08-13)
- Usługi naprawcze i konserwacyjne (>20 nowe zamówienia)
- Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji (9)
- Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych (20)
- Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi dotyczące komputerów osobistych, sprzętu biurowego, sprzętu telekomunikacyjnego i audiowizualnego (16)
- Usługi w zakresie napraw i konserwacji materiałów dla bezpieczeństwa i obrony (1)
- Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi (9)
- Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn (>20)
- Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych, kolei, sprzętu drogowego i morskiego (>20)
- Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych (>20)