Usługi w zakresie przeglądów, konserwacji, napraw sprzętu medycznego - powtórka

Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie

Przedmiotem niniejszego postępowania są usługi w zakresie przeglądów, konserwacji i napraw sprzętu medycznego szczegółowo określonego w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-08. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-01.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-06-01 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-20 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi w zakresie przeglądów, konserwacji, napraw sprzętu medycznego - powtórka
Numer referencyjny: SZP.2420.31.2026
Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego postępowania są usługi w zakresie przeglądów, konserwacji i napraw sprzętu medycznego szczegółowo określonego w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 33
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 33

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Tytuł: Pakiet nr 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Promowany cel społeczny: Dostępność dla wszystkich
Czas trwania
Data końcowa: 2028-05-19 📅
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp, zgodnie z poniższym: 1) Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia wielkości zamówienia, o ile nie przekroczy ona 60% wartości zamówienia w stosunku do wielkości zamówienia podstawowego, określonego w załączniku nr 1 wraz z przedłużeniem okresu obowiązywania umowy o czas nie dłuższy jednak niż 3 miesiące. 2) Zamawiający skorzysta z prawa opcji po wyczerpaniu kwoty brutto zamówienia gwarantowanego lub wystąpienia konieczności przedłużenia okresu obowiązywania umowy w celu wybrania Wykonawcy w kolejnym postępowaniu o zamówienie publiczne. 3) Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej dla poszczególnej części. 4) Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane wg cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia gwarantowanego. 5) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 6) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w ramach opcji zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Autoryzacja serwisu
Imienne szkolenia i certyfikaty pracowników wystawione przez producenta urządzenia
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Tytuł: Pakiet nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Tytuł: Pakiet nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Tytuł: Pakiet nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
Tytuł: Pakiet nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 6
Tytuł: Pakiet nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 7
Tytuł: Pakiet nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 8
Tytuł: Pakiet nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 9
Tytuł: Pakiet nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 10
Tytuł: Pakiet nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 11
Tytuł: Pakiet nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 12
Tytuł: Pakiet nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 13
Tytuł: Pakiet nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 14
Tytuł: Pakiet nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 15
Tytuł: Pakiet nr 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 16
Tytuł: Pakiet nr 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 17
Tytuł: Pakiet nr 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 18
Tytuł: Pakiet nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 19
Tytuł: Pakiet nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 20
Tytuł: Pakiet nr 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 21
Tytuł: Pakiet nr 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 22
Tytuł: Pakiet nr 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 23
Tytuł: Pakiet nr 23
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 24
Tytuł: Pakiet nr 24
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 25
Tytuł: Pakiet nr 25
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 26
Tytuł: Pakiet nr 26
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 27
Tytuł: Pakiet nr 27
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 28
Tytuł: Pakiet nr 28
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 29
Tytuł: Pakiet nr 29
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 30
Tytuł: Pakiet nr 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 31
Tytuł: Pakiet nr 31
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 32
Tytuł: Pakiet nr 32
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 33
Tytuł: Pakiet nr 33
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033

Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-08 09:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny: 739-29-54-808
Kod pocztowy: 10-357
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: apancechowska@wmccp.pl 📧
Telefon: 89 532 29 01 📞
URL: www.wmccp.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Agencja/Biuro regionalne lub lokalne
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wmccp.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wmccp.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://wmccp.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 700521916
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 6. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1). 7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 104-374939 (2026-06-01)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 204679.36 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 60

Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Numer umowy: SZP.244.132.2026 SK-Med
Data zawarcia umowy: 2026-07-30 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7 776 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: pakiet 13 - SK-Med
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sk med
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SK-MED SYSTEMS Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7831826485
Adres pocztowy: ul. Święty Marcin 29 lok. 8
Kod pocztowy: 61-806
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@sk-ms.pl 📧
Telefon: 503 675 565 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 54 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: pakiet 19 - SK-Med
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0019

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Całkowita wartość umowy/działki: 114639.68 PLN 💰
Identyfikator oferty: pakiet 14 - Elektrotechmed
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Elektrotechmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ElektroTechMed Robert Miecznikowski
Krajowy numer rejestracyjny: 569-178-49-68
Adres pocztowy: ul. Klaudyny 14/50
Kod pocztowy: 01-684
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: biuro@elektrotechmed.pl 📧
Telefon: 784 094 284 📞

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 32 940 PLN 💰
Identyfikator oferty: pakiet 20 - Miro
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0020
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Miro
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MIRO Prosta Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: 6971934576
Adres pocztowy: ul. Mińska 25b/U1
Kod pocztowy: 03-808
E-mail: przetargi@miro-med.pl 📧
Telefon: 65 525 93 00 📞

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7 560 PLN 💰
Identyfikator oferty: pakiet 26 - Fresenius
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0026
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fresenius
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius medical care polska s.a.
Krajowy numer rejestracyjny: 783-14-80-785
Adres pocztowy: UL. KRZYWA 13
Kod pocztowy: 60-118
Miasto pocztowe: Poznań
E-mail: justyna.rozwadowska@freseniusmedicalcare.com 📧
Telefon: 601 820 308 📞

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 8 640 PLN 💰
Identyfikator oferty: pakiet 30 - Erbe
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0030
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Erbe
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Erbe Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 521-008-50-40
Adres pocztowy: Al. Rzeczypospolitej 14 lok. 2.8
Kod pocztowy: 02-972
E-mail: przetargi.pl@erbegroup.com 📧
Telefon: 22 642 25 26 📞

7️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

9️⃣
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

2️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

2️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

2️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

2️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

2️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

3️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033
Źródło: OJS 2026/S 161-579845 (2026-08-20)