USŁUGI W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW SPRZĘTU MEDYCZNEGO
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. S. Szyszko SUM w Katowicach
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego”, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Drager Polska Sp. z o.o.
- • GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.
- • Olympus Polska Sp. z o.o.
- • PaMed Jakub Pawelec
- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego › Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych › Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Gliwicki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 1 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw I
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
📦
Adres pocztowy: ul. 3 -go Maja 13-15
Kod pocztowy: 41-800
Miejscowość: Zabrze
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gliwicki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-17 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Autoryzacja producenta - 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 2 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw II
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 3 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw III
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 4 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw IV
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 5 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw V
Opis zamówienia:
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja na wymienione podzespoły - 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Adres pocztowy: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ul. 3-go Maja 13-15
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert następuje przy użyciu platformy zakupowej Zamawiającego, tj. www.platformazakupowa.pl w siedzibie Zamawiającego
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-03 09:00:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. S. Szyszko SUM w Katowicach
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. 3-go Maja 13-15
Kod pocztowy: 41-800
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zampubli@szpital.zabrze.pl 📧
Telefon: 323704241 📞
URL: www.szpital.zabrze.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: www.platformazakupowa.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.zabrze 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 02-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: 22 695-85-04 📞
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 101-365632 (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego
Numer referencyjny:
ZP/49/PN/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego”, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: Zadanie nr 1 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw I
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw I, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. 3 -go Maja 13-15
Kod pocztowy: 41-800
Miejscowość: Zabrze
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gliwicki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-17 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Autoryzacja producenta - 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: Zadanie nr 2 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw II
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw II, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: Zadanie nr 3 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw III
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw III, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4
Tytuł: Zadanie nr 4 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw IV
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw IV, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
5
Tytuł: Zadanie nr 5 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw V
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw V, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Pokaż więcej
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja na wymienione podzespoły - 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu: na podstawie art. 108 ust. 1 Pzp, na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy
o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa Narodowego.
2. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury określonej w art. 139 ust. 1 i 2 ustawy Pzp.
3. Wykonawcy zagranicznemu poświęcono pkt 6 SWZ.
4. Ofercie wspólnej poświęcono pkt 8 SWZ.
5. Zamawiający stosuje wytyczne art. 5k rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków
ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
6. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków jakie można wprowadzić w niniejszym ogłoszeniu Zamawiający przypomina, iż pełną informację w zakresie niniejszego
postępowania można uzyskać pod adresem www.platformazakupowa.pl, w tym w dokumentach postępowania, m.in. SWZ wraz z załącznikami.
7. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w ofercie złożonej do postępowania przetargowego znak ZP/49/PN/2026 pn.: USŁUGI W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW SPRZĘTU MEDYCZNEGO;
Pokaż więcej
ul. 3-go Maja 13-15
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert następuje przy użyciu platformy zakupowej Zamawiającego, tj. www.platformazakupowa.pl w siedzibie Zamawiającego
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.zabrze
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️ Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-03 09:00:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert następuje przy użyciu platformy zakupowej Zamawiającego, tj. www.platformazakupowa.pl w siedzibie Zamawiającego
Informacje dodatkowe:
Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.zabrze
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. S. Szyszko SUM w Katowicach
Krajowy numer rejestracyjny:
6482301274
Adres pocztowy: ul. 3-go Maja 13-15
Kod pocztowy: 41-800
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zampubli@szpital.zabrze.pl 📧
Telefon: 323704241 📞
URL: www.szpital.zabrze.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: www.platformazakupowa.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.zabrze 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Oferta oraz oświadczenia lub dokumenty składane razem z ofertą:
1) oferta Wykonawcy – załącznik nr 1 i 1a do SWZ
2) dokumenty potwierdzające uprawnienie do podpisania oferty
oraz do podpisania lub poświadczenia za zgodność z oryginałem składanych oświadczeń lub dokumentów. Jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji dokumentem właściwym w przypadku Wykonawców mających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (RP) jest odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sadowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru lub dokumentu na podstawie których dokonuje się wpisu do właściwego rejestru lub ewidencji, np.: uchwała właściwego organu Wykonawcy. Wykonawca może wskazać dostępność w formie elektronicznej dokumentów pod określonymi, bezpłatnymi adresami internetowymi baz danych w formularzu oferty,
3) pełnomocnictwo;
4) dowód potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami innych podmiotów, który stanowi
w szczególności zobowiązanie tych podmiotów do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienia, będzie dysponował zasobami tych podmiotów. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdza, że stosunek łączący Wykonawcę
z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa w szczególności:
- zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby,
- sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia,
- czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje roboty budowlane lub usługi, których wskazane zdolności dotyczą.
2. Dokumenty składane przez wykonawcę na wezwanie Zamawiającego w trybie art. 126 ust. 1 Pzp, w terminie nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień ich złożenia:
1) podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu, zgodnie z pkt. 4.2 SWZ,
2) podmiotowe środki dowodowe oraz oświadczenia na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia zgodnie z pkt 4.3 SWZ.
3. Dokument składany przez Wykonawcę na wezwanie Zamawiającego:
1) w trybie art. 139 ust. 2 Pzp oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp – załącznik nr 2 do SWZ
2) w trybie art. 1 pkt. 3 w związku z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji
na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania – załącznik nr 5.
4. INFORMACJE O FORMALNOŚCIACH JAKIE POWINNY ZOSTAĆ DOPEŁNIONE PO WYBORZE OFERTY W CELU ZAWARCIA UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO.
1) Wykonawca winien złożyć oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262883664
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 02-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: 22 695-85-04 📞
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
W toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Wykonawcy przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w Dziale IX ustawy z dnia 11
września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t. j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320).
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 101-365632 (2026-05-27)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-29)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-10 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-10 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-10 10:00:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
Nowa wartość
Tekst: Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Dokumenty zamówienia zmieniono w dniu ✅
Data zmiany dokumentów zamówienia: 2026-06-29 📅
Numer identyfikacyjny działki:
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Korekta nabywcy
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 365632-2026
Źródło: OJS 2026/S 123-448275 (2026-06-29)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-10 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-10 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-10 10:00:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst: Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Dokumenty zamówienia zmieniono w dniu ✅
Data zmiany dokumentów zamówienia: 2026-06-29 📅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
LOT-0003
LOT-0004
LOT-0005
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Korekta nabywcy
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 365632-2026
Źródło: OJS 2026/S 123-448275 (2026-06-29)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1854216.28 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-26 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 156 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: PaMed - zad. 5
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PaMed Jakub Pawelec
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Doliny Strugu 14A/1
Kod pocztowy: 35-304
Miasto pocztowe: Rzeszów
Region: Rzeszowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: serwis@pamed.eu 📧
Telefon: 509 778 660 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 36 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Olympus - zad. 4
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Olympus Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Wynalazek 1
Kod pocztowy: 02-677
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.medical@olympus-europa.com 📧
Telefon: 22 366-00-77 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 228 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: GE Medical Systems Polska - zad. 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Wołoska 9
Kod pocztowy: 02-583
E-mail: przetargi.serwis@gehealthcare.com 📧
Telefon: 507 289 127 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1432416.28 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Draeger - zad. 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Drager Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Posag 7 Panien 1
Kod pocztowy: 02-495
E-mail: marta.blaziak@draeger.com 📧
Telefon: 32 388 76 60 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
5️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki:
Źródło: OJS 2026/S 168-602722 (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1854216.28 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Numer umowy:
Dareger - zad. 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-26 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 156 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
PaMed - zad. 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: PaMed - zad. 5
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PaMed Jakub Pawelec
Krajowy numer rejestracyjny:
7922211507
Adres pocztowy: ul. Doliny Strugu 14A/1
Kod pocztowy: 35-304
Miasto pocztowe: Rzeszów
Region: Rzeszowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: serwis@pamed.eu 📧
Telefon: 509 778 660 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 36 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Olympus - zad. 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Olympus - zad. 4
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Olympus Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5221651738
Adres pocztowy: ul. Wynalazek 1
Kod pocztowy: 02-677
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.medical@olympus-europa.com 📧
Telefon: 22 366-00-77 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 228 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
GE Medical Systems Polska - zad. 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: GE Medical Systems Polska - zad. 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5220019702
Adres pocztowy: ul. Wołoska 9
Kod pocztowy: 02-583
E-mail: przetargi.serwis@gehealthcare.com 📧
Telefon: 507 289 127 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1432416.28 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Draeger - zad. 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Draeger - zad. 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Drager Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5540232610
Adres pocztowy: ul. Posag 7 Panien 1
Kod pocztowy: 02-495
E-mail: marta.blaziak@draeger.com 📧
Telefon: 32 388 76 60 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
5️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Źródło: OJS 2026/S 168-602722 (2026-08-31)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi naprawcze i konserwacyjne (>20 nowe zamówienia)