Utrzymanie zieleni poinwestycyjnej parków, zieleńców i pasów drogowych na terenie Gminy Miasto Szczecin
Gmina Miasto Szczecin - Zakład Usług Komunalnych
1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni poinwestycyjnej parków, zieleńców i pasów drogowych na terenie Gminy Miasto Szczecin. 2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV) 77310000-6 Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zielonych 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 7 i 8 do SWZ 4. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z najwyższą starannością wymaganą od podmiotu profesjonalnie świadczącego tego typu usługi, na zasadzie zapewnienia najwyższej jakości prac, zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, w tym m. in. ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 ze zmianami) - Wytwórcą odpadów powstałych w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia jest Wykonawca (podstawa prawna: art. 3 ust. 1 pkt 32 ustawy o odpadach), a także z Zarządzeniem nr 140/21 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 23 marca 2021 r. w sprawie Standardów utrzymania, ochrony i rozwoju terenów zieleni Miasta Szczecin oraz obowiązków służących ich wdrożeniu oraz z SWZ i z ofertą, które będą stanowiły integralną część umowy.
TerminDeadline 2026-09-18
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Zachodniopomorskie › Miasto Szczecin
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Utrzymanie zieleni poinwestycyjnej parków, zieleńców i pasów drogowych na terenie Gminy Miasto Szczecin
Numer referencyjny:
C/41/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych 📦
Opis
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-04 📅
Data końcowa: 2027-12-10 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium kosztów (nazwa): wysokość kary umownej z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania każdej pracy wynikającej z miesięcznego zlecenia prac lub zlecenia dodatkowego – 40 % Wykonawca w tym kryterium może otrzymać maksymalnie 40 pkt. Sposób przyznania punktów w kryterium „wysokość kary umownej” (K): Punkty zostaną przyznane w zależności od wysokości zaproponowanej przez Wykonawcę kary umownej z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania każdej pracy wynikającej z miesięcznego zlecenia prac lub zlecenia dodatkowego, w następujący sposób: a) jeżeli Wykonawca zaproponuje karę umowną w wysokości 600,00 zł za każdy dzień niewykonania lub nienależytego wykonania pracy – 40 pkt b) jeżeli Wykonawca zaproponuje karę umowną w wysokości 500,00 zł za każdy dzień niewykonania lub nienależytego wykonania pracy – 20 pkt c) jeżeli Wykonawca zaproponuje karę umowną w wysokości 400,00 zł za każdy dzień niewykonania lub nienależytego wykonania pracy – 0 pkt Jeżeli Wykonawca zaproponuje karę umowną w wysokości mniejszej niż 400,00 zł, wówczas oferta zostanie odrzucona. Jeżeli Wykonawca zaproponuje karę umowną w wysokości większej niż 600,00 zł, wówczas do oceny ofert zostanie przyjęta maksymalna wysokość kary umownej, czyli 600,00 zł.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: .
Miejscowość: Szczecin
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): www.platformazakupowa.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 89 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-18 10:00:00 📅
Miejsce: www.platformazakupowa.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Miasto Szczecin - Zakład Usług Komunalnych
Krajowy numer rejestracyjny:
8510309410
Adres pocztowy: ul. Ku Słońcu
125A
Kod pocztowy: 71-080
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Klaudia Szuba
E-mail: klaudia.szuba@zuk.szczecin.pl 📧
Telefon: +48 91 804 66 29 📞
URL: https://platformazakupowa.pl/pn/zuk.szczecin 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.platformazakupowa.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: www.platformazakupowa.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: www.platformazakupowa.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.platformazakupowa.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-574622 (2026-08-18)
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie (>20 nowe zamówienia)