Wdrażanie działań z zakresu ochrony czynnej na obszarach Natura 2000
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie
Przedmiotem zamówienia jest Wdrażanie działań z zakresu ochrony czynnej na obszarach Natura 2000. Zamówienie zostało podzielone na pięć części: 1) Część I - Koszenie roślinności trawiastej wraz z grabieniem oraz usuwanie drzew i krzewów z wysp i łach w obszarze Natura 2000 Dolina Dolnego Bugu PLB140001; 2) Część II - Wycinka samosiewów i podrostów drzew (brzoza, sosna), koszenie wrzosu oraz usuwanie gatunków inwazyjnych – czeremchy amerykańskiej w obszarze Natura 2000 Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie PLH140013; 3) Część III - Usuwanie gatunków inwazyjnych - nawłoci kanadyjskiej w obszarach Natura 2000 Łąki Soleckie PLH140055 i Ostoja Bagno Całowanie PLH140001.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-09-01. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-29.
Kto? Co?- • Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie › Usługi rolnicze
- • Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych › Usługi utrzymania gruntów
- • Usługi środowiska naturalnego › Ochrona środowiska
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wdrażanie działań z zakresu ochrony czynnej na obszarach Natura 2000
Krótki opis:
Produkty/usługi: Ochrona środowiska 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZPP.261.31.2026.cz.I
Tytuł: Koszenie roślinności trawiastej wraz z grabieniem oraz usuwanie drzew i krzewów z wysp i łach w obszarze Natura 2000 Dolina Dolnego Bugu PLB140001
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-11-20 📅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie wykonawcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZPP.261.31.2026.cz.II
Tytuł: Wycinka samosiewów i podrostów drzew (brzoza, sosna), koszenie wrzosu oraz usuwanie gatunków inwazyjnych – czeremchy amerykańskiej w obszarze Natura 2000 Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie PLH140013
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZPP.261.31.2026.cz.III
Tytuł: Usuwanie gatunków inwazyjnych - nawłoci kanadyjskiej w obszarach Natura 2000 Łąki Soleckie PLH140055 i Ostoja Bagno Całowanie PLH140001
Opis zamówienia:
Czas trwania: 20 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-01 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-01 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-01 10:30:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Technicy lub organy techniczne do kontroli jakości
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Regionalna dyrekcja ochrony środowiska w warszawie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5252438388
Adres pocztowy: ul. ul. Henryka Sienkiewicza 3
Kod pocztowy: 00-015
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kancelaria@warszawa.rdos.gov.pl 📧
Telefon: 225565600 📞
URL: www.gov.pl/web/rdos-warszawa 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-180a8931-f131-49ba-afac-b999c4fade8d 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-180a8931-f131-49ba-afac-b999c4fade8d 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-29+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 145-526943 (2026-07-29)