Wdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

1. Przedmiotem zamówienia jest wdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wymaganiami określonymi przez właściwe instytucje publiczne. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) analizę przedwdrożeniową systemu teleinformatycznego Zamawiającego; 2) opracowanie dokumentacji projektowej i technicznej; 3) udzielenie licencji na rzecz Zamawiającego na korzystanie z Interfejsu do Centralnej e-rejestracji; 4) wdrożenie i konfigurację e-usługi Centralna e-Rejestracja (CeR-P1) - uruchomienie komunikacji systemu AMMS z systemem CeR; 5) testy funkcjonalne, integracyjne i bezpieczeństwa; 6) szkolenia administratorów i użytkowników; 7) uruchomienie produkcyjne e-usługi; 8) zapewnienie wsparcia powdrożeniowego i utrzymania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.

Termin

Deadline 2026-09-30

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-28 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi
Numer referencyjny: ZP-1559-2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest wdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wymaganiami określonymi przez właściwe instytucje publiczne. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) analizę przedwdrożeniową systemu teleinformatycznego Zamawiającego; 2) opracowanie dokumentacji projektowej i technicznej; 3) udzielenie licencji na rzecz Zamawiającego na korzystanie z Interfejsu do Centralnej e-rejestracji; 4) wdrożenie i konfigurację e-usługi Centralna e-Rejestracja (CeR-P1) - uruchomienie komunikacji systemu AMMS z systemem CeR; 5) testy funkcjonalne, integracyjne i bezpieczeństwa; 6) szkolenia administratorów i użytkowników; 7) uruchomienie produkcyjne e-usługi; 8) zapewnienie wsparcia powdrożeniowego i utrzymania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Wewnętrzny identyfikator: ZP-1559-2026 Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis zamówienia:
Wdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi
Informacje dodatkowe:
1. ZASADA „DNSH” 1) Zamawiający informuje, że przedmiotowe postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, w tym szczególnie zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH – Do Not Significant Harm), z przestrzeganiem Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej (KPP) oraz Konwencji ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych (KPON). 2) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z zasadą „Nie czyń poważnych szkód” (DNSH) dla celów środowiskowych wynikającą z art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18.06.2020 r. oraz warunków określonych w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/241 z dnia 12 lutego 2021 r. ustanawiającego ramy ułatwiające zrównoważone inwestycje. W szczególności Wykonawca zapewni, że działania realizowane w ramach realizacji przedmiotu zamówienia nie będą powodowały znaczących szkód dla żadnego z celów środowiskowych, o których mowa w art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852. Powyższe zobowiązanie Wykonawca potwierdzi oświadczeniem, którego wzór stanowi Dodatek nr 9 do SWZ. 2. WYMAGANIA W ZAKRESIE ZGODNOŚCI ROZWIĄZAŃ ICT 1) Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: a) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 3. Zgodnie z treścią art. 257 Pzp Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi w zakresie oprogramowania 📦
Adres pocztowy: Czerwona Góra 10
Kod pocztowy: 26-060
Miejscowość: Chęciny
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Czas reakcji na zgłoszenie Błędu Krytycznego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
I. Warunki udziału 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował osobami zdolnymi do realizacji przedmiotowego zamówienia, posiadającymi kwalifikacje niezbędne do wykonania zamówienia: 1) kierownik wykonawczy projektu posiadający: znajomość metodyki PRINCE2 lub PMI lub IPMA lub innej równoważnej metodyki zarządzania projektami, potwierdzoną certyfikatem obejmującym zagadnienia projektowe takie jak np. inicjowanie, przygotowanie projektu, zarządzanie strategiczne, zarządzanie etapami, zarządzanie dostawami, zarządzanie jakością i ryzykiem oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych na stanowisku kierownika/ koordynatora zespołu/ z-cy kierownika/ z-cy koordynatora zespołu, potwierdzone udziałem w co najmniej 2 projektach informatycznych o wartości co najmniej 400 000 zł brutto każde, 2) minimum 1 specjalistą ds. integracji, który posiada doświadczenie w integracjach systemów medycznych z platformami zewnętrznymi, potwierdzone co najmniej jedną realizacją dotyczącą integracji systemów medycznych z platformami zewnętrznymi. II. Wadium 1. Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 3 000,00 zł (słownie: trzy tysiące złotych). 2. Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą. 3. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu – wymaganą kwotę należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy w banku BGK Oddział w Kielcach, numer rachunku 15 1130 1192 0027 6001 1320 0011. Wadium musi wpłynąć na wskazany rachunek bankowy zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert (decyduje data wpływu na rachunek bankowy zamawiającego); 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 4. Wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach należy załączyć do oferty w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu. 5. W przypadku wnoszenia przez wykonawcę wadium w formie gwarancji/poręczenia, gwarancja/poręczenie powinny być sporządzone zgodnie z obowiązującym prawem i zawierać następujące elementy: 1) nazwę dającego zlecenie (wykonawcy), beneficjenta gwarancji (zamawiającego), gwaranta/poręczyciela oraz wskazanie ich siedzib. Beneficjentem wskazanym w gwarancji lub poręczeniu musi być Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny, 2) określenie wierzytelności, która ma być zabezpieczona gwarancją/poręczeniem, 3) kwotę gwarancji/poręczenia, 4) termin ważności gwarancji/poręczenia, 5) zobowiązanie gwaranta, do zapłacenia kwoty gwarancji/poręczenia bezwarunkowo, na pierwsze pisemne żądanie zamawiającego, w sytuacjach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 6. W przypadku, gdy wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł je w sposób nieprawidłowy, lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą bądź złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp. 7. Zamawiający dokona zwrotu wadium na zasadach określonych w art. 98 ust. 1–5 ustawy Pzp. 8. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami na podstawie art. 98 ust. 6 ustawy Pzp.
Pokaż więcej

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-30 11:30:00 📅
Miejsce: https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 7
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Podstawy związane z płatnością podatków lub składek na ubezpieczenie społeczne
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Udział w organizacji przestępczej
Opis przesłanek wykluczenia:
Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp "jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia".
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstw wymienionych w art. 228-230a lub 250a Kodeksu karnego, art. 46 lub art. 48 ustawy o sporcie lub art. 54 ust. 1-4 ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego, b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego, c) o którym mowa w art. 228-230a, art. 250a Page 2/162 Kodeksu karnego, w art. 46-48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1599 i 2185) lub w art. 54 ust. 1-4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 826), d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego, e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa, f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2021 r. poz. 1745), g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296-307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270-277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe, h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej - lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1
Pokaż więcej
Kategoria ta dotyczy podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, jak również przestępstw skarbowych, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g) ustawy; Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy: - art. 108 ust. 1 pkt 1 lit h i pkt 2 ustawy Pzp, jeśli osoby występujące po jego stronie zamawiającego zostały ukarane za przestępstwo, o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. poz. 769).
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym: Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp Dotyczy art. 108 ust. 2 ustawy Pzp 1) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwo, o którym mowa w art. 47 ustawy o sporcie; 2) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów i przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g) i pkt 2 ustawy Pzp), tj. za przestępstwa, o których mowa w art. 270- 277d Kodeksu karnego [przestępstwa wiarygodności dokumentów] i przestępstwa, o których mowa w art. 296-307 Kodeksu karnego [przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu] , z wyjątkiem przestępstwa udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego. 3) wykluczenia wykonawcy, wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówieni a Page 3/162 publiczne (art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp); zakaz orzekany jest wobec podmiotu zbiorowego w oparciu o przepisy ustawy z dnia 28 października 2002r. o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary (Dz. U. z 2016 r. poz. 1541 oraz z 2017 r. poz. 724 i 933 ), a wobec osoby fizycznej w oparciu o przepisy Kodeks u postępowania karnego . 4) art. 108 ust. 2 ustawy Pzp, 5) postawy wykluczenia wskazanych art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. poz. 835).
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp: 5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie
Pokaż więcej
Kategoria ta dotyczy podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. - o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, oraz handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego .
Pokaż więcej
Przesłanka wykluczenia wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstw wskazanych w 299 lub art. 165a Kodeksu karnego.
art. 108 ust. 1pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa wskazanego w art. 258 Kodeksu karnego.
przesłanka wykluczenia wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, która dotyczy przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną, czyli przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o których mowa w art. 115 par. 20 Kodeksu karnego Udział w organizacji przestępczej: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa wskazanego w art. 258 Kodeksu karnego.
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp: 3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze
Krajowy numer rejestracyjny: 9591289964
Adres pocztowy: ul. Czerwona Góra 10
Kod pocztowy: 26-060
Miasto pocztowe: Chęciny
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@czerwonagora.pl 📧
Telefon: 41 34 655 45 📞
Adres profilu nabywcy: https://bip.czerwonagora.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Identyfikator funduszy UE: Numer Projektu FESW.01.06-IZ.00-0002/25; (Działanie: 1.6 Cyfryzacja w sektorze usług publicznych)
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Informatyzacja Placówek Medycznych Województwa Świętokrzyskiego – II” (InPlaMed II)” w ramach Działania 1.6 Cyfryzacja w sektorze usług publicznych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027. Celem projektu jest wdrożenie zaawansowanych systemów informatycznych, które wesprą procesy diagnostyczne, lecznicze i organizacyjne w szpitalach. Placówki w ramach projektu zostaną wyposażone m.in. w rozwiązania w zakresie telemedycyny, systemy wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI) wspomagającą diagnostykę i leczenie, narzędzia Business Intelligence (BI) do analizy danych i zarządzania oraz nowoczesne systemy informatyczne usprawniające obieg informacji medycznej.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587701 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-597514 (2026-08-28)