„Wykonanie pomiarów, legalizacji i badań okresowych urządzeń elektroenergetycznych, w tym aparatury łączeniowej WN, SN i nN, obwodów sterowania i zabezpieczeń, kabli elektroenergetycznych, sterowniczych i teletechnicznych .... Części I do V
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Część I: Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli. Część II: Badanie sprzętu dielektrycznego oraz olejów na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych. Część III: Badanie okresowe urządzeń, mierników oraz przyrządów pomiarowych wykonywane na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych. Część IV:Badanie okresowe urządzeń elektroenergetycznych na powierzchni zakładu. Część V: Badanie okresowe dołowych urządzeń elektroenergetycznych
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-04. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Centrum Badań i Dozoru sp. z o.o.
- • OPA Carbo Sp. z o.o.
- • OPA LABOR Sp. z o.o.
- • Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A.
- • Rudpol-OPA Sp. z o.o.
- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn › Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Bytomski
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-14 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-03-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Wykonanie pomiarów, legalizacji i badań okresowych urządzeń elektroenergetycznych, w tym aparatury łączeniowej WN, SN i nN, obwodów sterowania i zabezpieczeń, kabli elektroenergetycznych, sterowniczych i teletechnicznych .... Części I do V
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Tytuł: Część I:
Opis zamówienia: Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Czas trwania: 556 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Część II:
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Część III
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Tytuł: Część IV
Opis zamówienia: Badanie okresowe urządzeń elektroenergetycznych na powierzchni zakładu.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Tytuł: Część V
Opis zamówienia: Badanie okresowe dołowych urządzeń elektroenergetycznych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Zamawiające przewiduje unieważnienie postępowania zgodnie z art. 257 Pzp
Adres pocztowy: Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Miejscowość: Bytom
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-04 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-04 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma zakupowa efo
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna ✅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-04 10:00:00 📅
Miejsce: Platforma zakupowa efo
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Miasto pocztowe: Bytom
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro ds. Zamówień
E-mail: przetargi@srk.com.pl 📧
Telefon: 32 4321067 📞
URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://efo.coig.biz/ 🌏
Adres profilu nabywcy: www.srk.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://efo.coig.biz 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych Departament Odwołań
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 062-215947 (2026-03-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Wykonanie pomiarów, legalizacji i badań okresowych urządzeń elektroenergetycznych, w tym aparatury łączeniowej WN, SN i nN, obwodów sterowania i zabezpieczeń, kabli elektroenergetycznych, sterowniczych i teletechnicznych .... Części I do V
Numer referencyjny:
ZP-CZOK-0039/26
Krótki opis:
Część I: Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli.
Część II: Badanie sprzętu dielektrycznego oraz olejów na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych.
Część III: Badanie okresowe urządzeń, mierników oraz przyrządów pomiarowych wykonywane na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych.
Część IV:Badanie okresowe urządzeń elektroenergetycznych na powierzchni zakładu.
Część V: Badanie okresowe dołowych urządzeń elektroenergetycznych
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Tytuł: Część I:
Opis zamówienia: Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Czas trwania: 556 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część II:
Opis zamówienia:
Badanie sprzętu dielektrycznego oraz olejów na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Część III
Opis zamówienia:
Badanie okresowe urządzeń, mierników oraz przyrządów pomiarowych wykonywane na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Część IV
Opis zamówienia: Badanie okresowe urządzeń elektroenergetycznych na powierzchni zakładu.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Część V
Opis zamówienia: Badanie okresowe dołowych urządzeń elektroenergetycznych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Zamawiające przewiduje unieważnienie postępowania zgodnie z art. 257 Pzp
Adres pocztowy: Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Miejscowość: Bytom
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-04 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-04 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma zakupowa efo
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna ✅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-04 10:00:00 📅
Miejsce: Platforma zakupowa efo
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
6262619005
Adres pocztowy: ul. Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Miasto pocztowe: Bytom
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro ds. Zamówień
E-mail: przetargi@srk.com.pl 📧
Telefon: 32 4321067 📞
URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://efo.coig.biz/ 🌏
Adres profilu nabywcy: www.srk.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://efo.coig.biz 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych Departament Odwołań
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę
w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp.
2. Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami ustawy Pzp czynności Zamawiającego, podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy Pzp.
3. Odwołanie powinno wskazywać czynność lub zaniechanie czynności Zamawiającego, której zarzuca się niezgodność z przepisami ustawy Pzp, zawierać zwięzłe przedstawienie zarzutów, określać żądanie oraz wskazywać okoliczności faktyczne i prawne uzasadniające wniesienie odwołania.
4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej (ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa)
5. Szczegółowe uregulowanie środków ochrony prawnej zawarte jest w Dziale IX ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 062-215947 (2026-03-27)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2457725.79 PLN 💰
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-21 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Lider uczestnika przetargu ✅
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców ✅
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hagera 14a
Kod pocztowy: 41-800
Miasto pocztowe: Zabrze
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: opa@opa.pl 📧
Telefon: 322714019 📞
URL: www.opa.pl 🌏
Nazwa: Centrum Badań i Dozoru Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Lędzińska 8
Kod pocztowy: 43-143
Miasto pocztowe: Lędziny
Punkt kontaktowy: cbid@cbid.pl
E-mail: cbid@cbid.pl 📧
URL: www.cbid.pl 🌏
Nazwa: Rudpol-OPA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Szyb Walenty 50
Kod pocztowy: 41700
Miasto pocztowe: Ruda Śląska
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@rudpol-opa.pl 📧
Telefon: 506644434 📞
URL: www.rudpol-opa.pl 🌏
Nazwa: OPA LABOR Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Wyzwolenia 22
Kod pocztowy: 41-103
Miasto pocztowe: Siemianowice Śląskie
E-mail: opa@opalabor.pl 📧
Telefon: 322281609 📞
URL: www.opalabor.pl 🌏
Nazwa: OPA CARBO Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Budowlanych 168
Kod pocztowy: 43-100
Miasto pocztowe: Tychy
E-mail: sekretariat@opa-carbo.pl 📧
Telefon: 327386053 📞
URL: www.opa-carbo.pl 🌏
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Źródło: OJS 2026/S 157-567290 (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2457725.79 PLN 💰
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa Część I
Data zawarcia umowy: 2026-07-21 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Oferta Konsorcjum do Części I
Lider uczestnika przetargu ✅
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców ✅
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
6481010712
Adres pocztowy: ul. Hagera 14a
Kod pocztowy: 41-800
Miasto pocztowe: Zabrze
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: opa@opa.pl 📧
Telefon: 322714019 📞
URL: www.opa.pl 🌏
Nazwa: Centrum Badań i Dozoru Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6460008992
Adres pocztowy: Lędzińska 8
Kod pocztowy: 43-143
Miasto pocztowe: Lędziny
Punkt kontaktowy: cbid@cbid.pl
E-mail: cbid@cbid.pl 📧
URL: www.cbid.pl 🌏
Nazwa: Rudpol-OPA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6411006154
Adres pocztowy: ul. Szyb Walenty 50
Kod pocztowy: 41700
Miasto pocztowe: Ruda Śląska
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@rudpol-opa.pl 📧
Telefon: 506644434 📞
URL: www.rudpol-opa.pl 🌏
Nazwa: OPA LABOR Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6431617240
Adres pocztowy: ul. Wyzwolenia 22
Kod pocztowy: 41-103
Miasto pocztowe: Siemianowice Śląskie
E-mail: opa@opalabor.pl 📧
Telefon: 322281609 📞
URL: www.opalabor.pl 🌏
Nazwa: OPA CARBO Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6350000558
Adres pocztowy: ul. Budowlanych 168
Kod pocztowy: 43-100
Miasto pocztowe: Tychy
E-mail: sekretariat@opa-carbo.pl 📧
Telefon: 327386053 📞
URL: www.opa-carbo.pl 🌏
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Identyfikator oferty:
Oferta Konsorcjum do Części II
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Identyfikator oferty:
Oferta Konsorcjum do Części III
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Identyfikator oferty:
Oferta Konsorcjum do Części IV
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Identyfikator oferty:
Oferta Konsorcjum do Części V
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Źródło: OJS 2026/S 157-567290 (2026-08-14)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi naprawcze i konserwacyjne (>20 nowe zamówienia)