Wykonanie usługi sprzątania budynku Wydziału Fizyki UW (CeNT II) Etap I i Etap II”
Uniwersytet Warszawski
1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości budynku Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego położonego w Warszawie przy ul. Pasteura 5. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części: 1) część I – sprzątanie budynku i jego otoczenia; 2) część II – mycie elewacji, konstrukcji stalowych i szybów windowych.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-08. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-31.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-03-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonanie usługi sprzątania budynku Wydziału Fizyki UW (CeNT II) Etap I i Etap II”
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi sprzątania 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część I – sprzątanie budynku i jego otoczenia;
Opis zamówienia:
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Czas trwania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów
Niniejsza umowa podlega odnowieniu ✅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Częstotliwość kontroli jakości pracy wykonywanej usługi i spotkań z przedstawicielem Zamawiającego (przez koordynatora) - zadeklarowana w Formularzu oferty
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część II mycie elewacji, konstrukcji stalowych i szybów windowych.
Opis zamówienia:
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Kod pocztowy: 02-093
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-08 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-05-08 11:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzp@adm.uw.edu.pl 📧
Telefon: 22 55 22 507 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania- przetargowe/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Al. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 065-227585 (2026-03-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonanie usługi sprzątania budynku Wydziału Fizyki UW (CeNT II) Etap I i Etap II”
Numer referencyjny:
POUZ-361/347/2025/DZP
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości budynku Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego położonego w Warszawie przy ul. Pasteura 5.
2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części:
1) część I – sprzątanie budynku i jego otoczenia;
2) część II – mycie elewacji, konstrukcji stalowych i szybów windowych.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi sprzątania 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
POUZ-361/347/2025/DZP I
Tytuł: część I – sprzątanie budynku i jego otoczenia;
Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia – część I obejmuje między innymi sprzątanie sal seminaryjnych, wykładowych i dydaktycznych, pracowni komputerowych, holi i ciągów komunikacyjnych, garażu podziemnego wewnątrz budynku oraz przyległego do budynku terenu zewnętrznego oraz mycie powierzchni szklanych z poziomu kondygnacji i poziomu terenu oraz dostarczanie i wymianę mat na nowe w wejściach do budynku.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Czas trwania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów
Niniejsza umowa podlega odnowieniu ✅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Częstotliwość kontroli jakości pracy wykonywanej usługi i spotkań z przedstawicielem Zamawiającego (przez koordynatora) - zadeklarowana w Formularzu oferty
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
POUZ-361/347/2025/DZP cz. II
Tytuł: Część II mycie elewacji, konstrukcji stalowych i szybów windowych.
Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia – część II obejmuje między innymi prace związane z utrzymaniem czystości elewacji budynku i konstrukcji stalowych wewnętrznych klatek schodowych i szybów windowych przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami wymaganymi przez obowiązujące prawo i przy użyciu wody zdemineralizowanej i środków czystości Wykonawcy
Pokaż więcej
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Kod pocztowy: 02-093
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-08 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-05-08 11:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
5250011266
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzp@adm.uw.edu.pl 📧
Telefon: 22 55 22 507 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania- przetargowe/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Al. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 065-227585 (2026-03-31)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-29)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-14 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-14 11:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta nabywcy
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 227585-2026
Źródło: OJS 2026/S 084-299996 (2026-04-29)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-14 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-14 11:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta nabywcy
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 227585-2026
Źródło: OJS 2026/S 084-299996 (2026-04-29)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1693445.27 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 2998713.62 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1832297.85 💰
Opis
Adres pocztowy: ul. Pasteura 5
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-05 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 9
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 9
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 9
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2998713.62 💰
Najniższa oferta: 1832297.85 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1511567.07 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Lider uczestnika przetargu ✅
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców ✅
Nazwa strony oferującej: OFERTA NR 7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Innova Pro sp. j. K.M. Antczak
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Smoleńska 53/5
Kod pocztowy: 85-871
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Nazwa: Eco Expert sp. j. K.M. Antczak
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Międzychodzka 12
Kod pocztowy: 66-400
Miasto pocztowe: Gorzów Wielkopolski
Region: Gorzowski 🏙️
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 181878.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: OFERTA NR 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Everest Poland sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Myśliwiecka 66/93
Kod pocztowy: 30-718
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
URL: www.dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.ezamowienia.gov.pl 🌏
Źródło: OJS 2026/S 166-596127 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości budynku Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego położonego w Warszawie przy ul. Pasteura 5.
2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części:
1) część I – sprzątanie budynku i jego otoczenia;
2) część II – mycie elewacji, konstrukcji stalowych i szybów windowych.
Pokaż więcej
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 2998713.62 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1832297.85 💰
Opis
Adres pocztowy: ul. Pasteura 5
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
POUZ-362/347/2025/DZP (cz. I)
Data zawarcia umowy: 2026-08-05 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 9
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 9
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 9
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2998713.62 💰
Najniższa oferta: 1832297.85 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1511567.07 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
OFERTA NR 7
Lider uczestnika przetargu ✅
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców ✅
Nazwa strony oferującej: OFERTA NR 7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Innova Pro sp. j. K.M. Antczak
Krajowy numer rejestracyjny:
9532810566
Adres pocztowy: ul. Smoleńska 53/5
Kod pocztowy: 85-871
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Nazwa: Eco Expert sp. j. K.M. Antczak
Krajowy numer rejestracyjny:
5993161684
Adres pocztowy: ul. Międzychodzka 12
Kod pocztowy: 66-400
Miasto pocztowe: Gorzów Wielkopolski
Region: Gorzowski 🏙️
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 181878.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
OFERTA NR 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: OFERTA NR 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Everest Poland sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6793235869
Adres pocztowy: ul. Myśliwiecka 66/93
Kod pocztowy: 30-718
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
URL: www.dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.ezamowienia.gov.pl 🌏
Źródło: OJS 2026/S 166-596127 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)
- Usługi w zakresie sprzątania i odkażania (>20)
- Usługi sprzątania (>20)
- Usługi czyszczenia konstrukcji rurowych
- Usługi czyszczenia pieców i kominów (1)
- Usługi czyszczenia pojemników na odpadki
- Usługi czyszczenia sprzętu telefonicznego
- Usługi czyszczenia urządzeń transportowych (1)
- Usługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarów (1)
- Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych (15)
- Usługi sprzątania parkingów (14)
- Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien (>20)