Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Lublin.
PGE Dystrybucja S.A.
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Lublin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawierają projektowane postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?- • Lubelskie › Lubelski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podlaskie › Białostocki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Lublin.
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi wycinania drzew 📦
Opis
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania: 5 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Procedura przyspieszona
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 12:00:00 📅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: PGE Dystrybucja S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
9462593855
Kod pocztowy: 20-340
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: karolina.niemyjska@pgedystrybucja.pl 📧
Telefon: 857405238 📞
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie (>20 nowe zamówienia)