Przedmiotem zamówienia jest Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim poprzez zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz sprzętem zamontowanym na stałe. Przedmiot zamówienia realizowany realizowany jest w ramach projektu nr FEMA.02.04-IP.01-00A4/23 pn. „Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-31) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim II
Numer referencyjny: Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim II
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim poprzez zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz sprzętem zamontowanym na stałe.
Przedmiot zamówienia realizowany realizowany jest w ramach projektu nr FEMA.02.04-IP.01-00A4/23 pn. „Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Przedmiotem zamówienia jest Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim poprzez zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz sprzętem zamontowanym na stałe.
Przedmiot zamówienia realizowany realizowany jest w ramach projektu nr FEMA.02.04-IP.01-00A4/23 pn. „Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Wozy strażackie📦 Opis
Tytuł: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz sprzętem zamontowanym na stałe
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz sprzętem zamontowanym na stałe w ilości1 szt.
Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu nr FEMA.02.04-IP.01-00A4/23 pn. „Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. . Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Przedmiotem zamówienia Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz sprzętem zamontowanym na stałe w ilości1 szt.
Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu nr FEMA.02.04-IP.01-00A4/23 pn. „Wzmocnienie potencjału do przeciwdziałania katastrofom naturalnym poprzez doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. . Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Adres pocztowy: 05-311 Dębe Wielkie
Kod pocztowy: 05-311
Miejscowość: Dębe Wielkie ul. Strażacka 1
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni
🏙️
Czas trwania: 2 miesięcy Czas trwania
Data końcowa: 2026-12-10 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja na przedmiot zamówienia 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001 Opis
Miejscowość: Dębe Wielkie
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-01 15:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-01 16:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Data otwarcia: 2026-10-01 16:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości 15 000,00 złotych w tym na:
ZADANIE NR 1- 15 000 złotych;
Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium na cały okres związania ofertą.
Instytucja zamawiająca Nazwa i adresy
Nazwa: Ochotnicza Straż Pożarna w Dębem Wielkim
Krajowy numer rejestracyjny: 822-199-73-03
Adres pocztowy: Dębe Wielkie
Kod pocztowy: 05-311
Miasto pocztowe: Dębe Wielkie
Region: Siedlecki
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Osp Dębe Wielkie
E-mail: zarzad@ospdebewielkie.pl📧
Telefon: 798-936-106📞
URL: http://ospdebewielkie.pl🌏 Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl🌏
Identyfikator funduszy UE: Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Mazowsza
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające Informacje dodatkowe
1. O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz wykażą brak podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków określonych w art. 108 ust. 1 oraz 109 ust. 1 pkt 1, 4 i 7 ustawy Pzp. Kwalifikacja podmiotowa Wykonawców – podstawy wykluczenia oraz informację o warunkach udziału w postępowaniu Zamawiający określił w rozdziale VI SWZ.
2. W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz wykazania braku podstaw do wykluczenia Zamawiający wymaga załączenia do oferty aktualnego na dzień składania ofert oświadczenia w postaci jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (dalej jako „JEDZ”), sporządzonego zgodnie ze wzorem zawartym w załączniku nr 2 do SWZ – szczegóły dotyczące złożenia oświadczenia JEDZ opisane zostały w rozdziale VII pkt 1 SWZ.
3. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu Zamawiający wymaga złożenia dokumentów i oświadczeń, o których mowa w rozdziale VII pkt 2.1. i 2.2. SWZ.
4. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
5. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia
podmiotowych środków dowodowych.
6. Forma składanych oświadczeń i dokumentów została opisana w SWZ
7. Informacje dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum) zostały opisane w SWZ.
8. Zamawiający żąda wniesienia wadium - zgodnie z rozdziałem X SWZ.
9. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
10. Zamawiający informuje, iż opis kryteriów i ich wag oraz sposobu oceny ofert szczegółowo określono w rozdziale XV SWZ.
11. Zamawiający żąda wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy- zgodnie z rozdziałem XVII SWZ.
12. Zamawiający zastrzega możliwość dokonania zmian treści umowy na podstawie art. 455 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje dotyczące zmian treści umowy zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ (wzór umowy).
13. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą prowadzone będą w złotych polskich.
14. Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami za pośrednictwem https://ezamowienia.gov.pl/
Korespondencja z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń i dokumentów Zamawiający szczegółowo
określił w SWZ.
15. Zamawiający w SWZ określił formalności jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy.
16. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w
sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
17. Zamawiający nie żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych.
1. O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz wykażą brak podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków określonych w art. 108 ust. 1 oraz 109 ust. 1 pkt 1, 4 i 7 ustawy Pzp. Kwalifikacja podmiotowa Wykonawców – podstawy wykluczenia oraz informację o warunkach udziału w postępowaniu Zamawiający określił w rozdziale VI SWZ.
2. W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz wykazania braku podstaw do wykluczenia Zamawiający wymaga załączenia do oferty aktualnego na dzień składania ofert oświadczenia w postaci jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (dalej jako „JEDZ”), sporządzonego zgodnie ze wzorem zawartym w załączniku nr 2 do SWZ – szczegóły dotyczące złożenia oświadczenia JEDZ opisane zostały w rozdziale VII pkt 1 SWZ.
3. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu Zamawiający wymaga złożenia dokumentów i oświadczeń, o których mowa w rozdziale VII pkt 2.1. i 2.2. SWZ.
4. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
5. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia
podmiotowych środków dowodowych.
6. Forma składanych oświadczeń i dokumentów została opisana w SWZ
7. Informacje dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum) zostały opisane w SWZ.
8. Zamawiający żąda wniesienia wadium - zgodnie z rozdziałem X SWZ.
9. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
10. Zamawiający informuje, iż opis kryteriów i ich wag oraz sposobu oceny ofert szczegółowo określono w rozdziale XV SWZ.
11. Zamawiający żąda wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy- zgodnie z rozdziałem XVII SWZ.
12. Zamawiający zastrzega możliwość dokonania zmian treści umowy na podstawie art. 455 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje dotyczące zmian treści umowy zostały określone w SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ (wzór umowy).
13. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą prowadzone będą w złotych polskich.
14. Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami za pośrednictwem https://ezamowienia.gov.pl/
Korespondencja z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń i dokumentów Zamawiający szczegółowo
określił w SWZ.
15. Zamawiający w SWZ określił formalności jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy.
16. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w
sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
17. Zamawiający nie żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych.
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱 Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej Tak samo jak: Organ kontrolny Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-610493 (2026-08-31)