Zabezpieczenie medyczne Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o. Zabezpieczenie dwoma karetkami jedna typu S, druga typu P w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2028 wraz z prawem opcji obejmującym okres od 1 stycznia 2029 do 31 grudnia 2030.
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice Sp. z o.o.
1. W ramach niniejszego zamówienia gwarantowana jest realizacja usługi w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2028 spełniającej wymogi opisane we Wzorze Umowy. 2. Usługa w okresie od 1 stycznia 2029 do 31 grudnia 2030 spełniająca wymogi opisane we Wzorze Umowy będzie realizowana w ramach prawa „opcji”, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP. W związku z powyższym Zamawiający: 1) zastrzega, że przedmiot zamówienia określony w ramach prawa opcji nie jest gwarantowany, a jest wyłącznym i jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, nieskorzystanie z tego uprawnienia nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 2) jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w terminie do 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy; 3) w przypadku skorzystania z prawa opcji przekaże Wykonawcy stosowne oświadczenie w tym zakresie; 4) pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawiera Projekt Umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze Umowy.
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Krakowski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zabezpieczenie medyczne Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o. Zabezpieczenie dwoma karetkami jedna typu S, druga typu P w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2028 wraz z prawem opcji obejmującym okres od 1 stycznia 2029 do 31 grudnia 2030.
Numer referencyjny:
MPL/PF/FZ/241/3/11/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
MPL/PF/FZ/241/3/11/24
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: ul. Kpt. M. Medweckiego 1
Kod pocztowy: 32-083
Miejscowość: Balice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania: 48 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-05 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe:
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 6761336952
Adres pocztowy: ul. Kpt. M. Medweckiego 1
Kod pocztowy: 32-083
Miasto pocztowe: Balice
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zakupów
E-mail: zamowienia@krakowairport.pl 📧
Telefon: +48 12 639 31 04 📞
URL: www.krakowairport.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://krakowairport-pzp.logintrade.net/ 🌏
Komunikacja
Dokumenty URL: https://krakowairport-pzp.logintrade.net/zapytania_email,238350,2872a652ebfe14f228a892e55b5f6279.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://krakowairport-pzp.logintrade.net/zapytania_email,238350,2872a652ebfe14f228a892e55b5f6279.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: +48224587801
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-606008 (2026-09-01)
- Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej (>20 nowe zamówienia)