Zakup ciężkich samochodów do transportu wymiennych kontenerów (SCKn).
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie
Cześć A - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Cześć B - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-24. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-22.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Ciężarówki wyposażone w dźwig i pojazdy samowyładowcze › Pojazdy samowyładowcze
- • Pojazdy służb ratowniczych › Wozy strażackie
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup ciężkich samochodów do transportu wymiennych kontenerów (SCKn).
Krótki opis:
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część A
Tytuł: Część A - Zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 02-672
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-07 📅
Data końcowa: 2026-11-25 📅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji (G)– waga kryterium 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część B
Tytuł: Część B - Zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Adres pocztowy: ul. Polna 1
Kod pocztowy: 00-622
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-24 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5261796733
Adres pocztowy: ul. Domaniewska 40
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Logistyki
E-mail: logistyka@mazowsze.straz.pl 📧
Telefon: +48 225595261 📞
URL: https://www.gov.pl/web/kwpsp-warszawa 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/straz 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/straz 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/straz 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/straz 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP:5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 119-430136 (2026-06-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4 552 000 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
MT.2372.2.2026.39
Data zawarcia umowy: 2026-08-10 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 276 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta najkorzystniejsza na część A
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wybrany wykonawca
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 547 209 98 01
Adres pocztowy: ul. Bestwińska 105A
Kod pocztowy: 43-346
Miasto pocztowe: Bielsko-Biała
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Identyfikator oferty:
Oferta najkorzystniejsza na część B
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Źródło: OJS 2026/S 161-579701 (2026-08-20)
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)