Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie.
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie. Wykonawca zobowiązany jest w ramach zamówienia do: 1) zakupu oraz dostarczenia: a) 5 szt. bramek ABC, ze wszystkimi wymaganymi urządzeniami peryferyjnymi i innymi elementami określonymi w OPZ; b) wymaganych licencji i oprogramowania, na warunkach określonych w OPZ; c) zestawu testowego, który umożliwi symulację procesu odprawy granicznej w dostarczonych bramkach ABC i uruchomienie procesu odprawy granicznej z wykorzystaniem weryfikacji wizerunku twarzy oraz weryfikacji odcisków palców dostarczonych bramek ABC; 2) demontażu 5 szt. dotychczas użytkowanych bramek ABC oraz montażu 5 szt. nowych bramek ABC w miejscach i w czasie wyznaczonym przez Zamawiającego i Użytkownika; 3) opracowania i dostarczenia dokumentacji, określonej w OPZ; 4) dostosowania dostarczonego oprogramowania do łączenia się z systemem odpraw granicznych Straży Granicznej, w wyniku, którego powstanie interfejs programistyczny, jeżeli dotyczy zgodnie z ofertą Wykonawcy oraz OPZ; 5) przeniesienia na Zamawiającego i Straż Graniczną autorskich praw majątkowych zgodnie z umową i OPZ; 6) zapewnienia usług serwisowych i wsparcia technicznego w okresie obowiązywania gwarancji, w tym wykonywania przeglądów technicznych i konserwacyjnych z częstotliwością zgodną z wytycznymi producenta, jednak nie rzadziej niż raz na pół roku w okresie gwarancji; 7) przeprowadzenia szkolenia dla inżynierów Straży Granicznej z zakresu administrowania częścią centralną oprogramowania bramek ABC; 8) przeprowadzenia szkolenia dla funkcjonariuszy Straży Granicznej z zakresu prawidłowej obsługi i konserwacji bramek ABC oraz oprogramowania bramek ABC; 9) wsparcia Użytkownika w aktualizacji oprogramowania w okresie obowiązywania gwarancji, w przypadku wprowadzenia przez producenta nowego oprogramowania lub nowych jego wersji. OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz PPU stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-08
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie.
Numer referencyjny:
BOU-V.272.62.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa 📦
Opis
Tytuł: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie
Informacje dodatkowe:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 60 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja – znaczenie 30 pkt
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji zamówienia – znaczenie 10 pkt
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ebed390-c70f-44e6-a00f-70fb51f63a51
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-08 12:00:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5251008875
Adres pocztowy: Pl. Bankowy 3/5
Kod pocztowy: 00-950
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetarg@mazowieckie.pl 📧
Telefon: +48 22 695 60 61 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ebed390-c70f-44e6-a00f-70fb51f63a51 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ebed390-c70f-44e6-a00f-70fb51f63a51 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 4587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-609264 (2026-09-02)
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny (>20 nowe zamówienia)