Zakup energii elektrycznej w latach 2026-2028

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Zakup energii elektrycznej w latach 2026-2028, szczegółowo opisany w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-05. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-04.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-04 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-18 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-04)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup energii elektrycznej w latach 2026-2028
Numer referencyjny: DZP-271-2-56/PN/2026
Krótki opis:
Zakup energii elektrycznej w latach 2026-2028, szczegółowo opisany w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 10906760.95 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator: Zakup energii elektrycznej w latach 2026-2028
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Zakup energii elektrycznej w latach 2026-2028, szczegółowo opisany w załącznikach nr 1-3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miejscowość: Kraków
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-07-01 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-05 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://usdk.eb2b.com.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-05 10:30:00 📅
Miejsce: https://usdk.eb2b.com.pl/
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Zasady płatności określone w projekcie umowy stanowiącym załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny: 6792525795
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://usdk.eb2b.com.pl/
E-mail: zp@usdk.pl 📧
Telefon: +48 126582011 📞
URL: https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Podstawy wykluczenia Wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wskazane zostały w rozdziale 6 Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis kryteriów oceny ofert znajduje się w rozdziale 19 Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Informacja o warunkach udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wskazana została w rozdziale 7 Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach określonych w art. 505–590 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 086-307075 (2026-05-04)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 10906760.95 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 11287695.72 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 18453360.36 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 11287695.72 💰

Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: DZP-272/164/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-13 📅
Tytuł: DZP-272/164/2026
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 18453360.36 💰
Najniższa oferta: 11287695.72 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 11287695.72 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6762337735
Adres pocztowy: ul. Łagiewnicka 60
Kod pocztowy: 30-417
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 18453360.36 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 4
Identyfikator oferty: ENTRADE Sp. z o.o.
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ENTRADE Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ENTRADE Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 1182126841
Adres pocztowy: ul. Poznańska 86/88
Kod pocztowy: 05-850
Miasto pocztowe: Jawczyce
Region: Lubelski 🏙️
E-mail: sebastian.pawlak@entrade.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 11591895.15 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 3
Identyfikator oferty: Energa-Obrót S.A.
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Energa-Obrót S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Energa-Obrót S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 9570968370
Adres pocztowy: Al. Grunwaldzka 472
Kod pocztowy: 80-309
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
E-mail: anna.blaszczyk@energa.pl 📧
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 11779238.91 PLN 💰
Identyfikator oferty: WISE ENERGY S.A.
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wise energy s.a.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Wise energy s.a.
Krajowy numer rejestracyjny: 5262725362
Adres pocztowy: Adama Naruszewicza 27 lok. 2
Kod pocztowy: 02-627
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 159-574458 (2026-08-18)