„Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Modlnica ”,

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MODLNICY

1.Przedmiotem zamówienia Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Modlnica 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera Załącznik nr 6 do SWZ. 3.Wykonawca musi zaoferować wykonanie przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ. 4.Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wypełniony formularz pn. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia, który należy uzupełnić o wymagane informacje, stosownie według wzoru Załącznika nr 1A do SWZ. W formularzu Wykonawca oświadcza, że zaoferowany samochód posiada cechy i parametry techniczne wymagane przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia i podaje markę oferowanego samochodu oraz jego konkretną wersję/model. Niniejszy formularz składa się wraz z ofertą.

Termin

Deadline 2026-09-16

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-17 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Modlnica ”,
Numer referencyjny: OSP.271.1.2006
Krótki opis:
1.Przedmiotem zamówienia Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Modlnica 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera Załącznik nr 6 do SWZ. 3.Wykonawca musi zaoferować wykonanie przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ. 4.Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wypełniony formularz pn. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia, który należy uzupełnić o wymagane informacje, stosownie według wzoru Załącznika nr 1A do SWZ. W formularzu Wykonawca oświadcza, że zaoferowany samochód posiada cechy i parametry techniczne wymagane przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia i podaje markę oferowanego samochodu oraz jego konkretną wersję/model. Niniejszy formularz składa się wraz z ofertą.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: OSP.271.1.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Dodatkowe produkty/usługi: Wyposażenie pojazdów ratowniczych 📦
Kod pocztowy: 32-085
Miejscowość: Modlnica
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania: 50 dni
Czas trwania
Data końcowa: 2026-12-15 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): długość gwarancji na zabudowę - 40 %znaczenia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-16 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-16 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-16 12:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1.Zamawiający wymaga od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości 20.000,00 zł (dwadzieścia tysięcy złotych) . 2.Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert, tj. do dnia 18.09.2026 r. do godz. 9:30 i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 PZP. 3.Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z 9.11.2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 462 ze zm.). 4.Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy zamawiającego: Nr rachunku: 72859100070040059605410001 z adnotacją: „Wadium – Nr sprawy: OSP.271.1.2026 – „Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Modlnica”. 5. W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu, Zamawiający uzna je za wniesione skutecznie jedynie w przypadku wpływu pieniędzy na rachunek bankowy Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. 6.Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w ust. 3 pkt 2–4, Wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej i należy złożyć wraz z ofertą. Dokument wadium musi być opatrzony kwalifikowalnym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej ze strony gwaranta do jego wystawienia. Wniesienie wadium w postaci elektronicznej powinno obejmować przekazanie tego dokumentu w takiej formie w jakiej został on ustanowiony przez gwaranta, tj. oryginału dokumentu. 7.Z treści gwarancji (poręczenia) musi jednoznacznie wynikać nieodwoływalne i bezwarunkowe, na każde żądanie zgłoszone przez zamawiającego, zobowiązanie gwaranta (poręczyciela) do zapłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 PZP. Ponadto powinien być wskazany termin obowiązywania gwarancji (poręczenia), k
Pokaż więcej
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zasady finansowe zostały określone w projektowanych postanowieniach umownych

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ochotnicza straż pożarna w modlnicy
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 9441996045
Adres pocztowy: ul. ul. Świętego Wojciecha 60
Kod pocztowy: 32-085
Miasto pocztowe: Modlnica
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: ospmodlnica@interia.pl 📧
Telefon: +48 889669040 📞
URL: www.ospmodlnica.bho.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Departament Odwołań
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Wykonawcy oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej określone w dziale IX PZP. 2. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 3. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej, albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. Domniemywa się, że zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie odpowiednio odwołania albo jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 4. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1. 5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym UE lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 6. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 4 i 5 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 7. Na orzeczenie KIO oraz postanowienie Prezesa KIO stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-573702 (2026-08-17)