Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym
Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na potrzeby, którego sporządzono niniejszy dokument (dalej również: „Postępowanie”) jest: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Poznański
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Maszyny przemysłowe 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Kod pocztowy: 62-080
Miejscowość: Rumianek
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji (TG)
Termin dostawy (TD)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejscowość: Tarnowo Podgórne
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://tp-kom.eb2b.com.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-05 10:30:00 📅
Miejsce: https://tp-kom.eb2b.com.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wymagane depozyty i gwarancje:
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: dział zamówień publicznych
Adres pocztowy: ul. Zachodnia 4
Kod pocztowy: 62-080
Miasto pocztowe: Tarnowo Podgórne
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: dział zamówień publicznych
E-mail: biuro@tp-kom.pl 📧
Telefon: +48618146430 📞
Fax: +48618147407 📠
URL: https://www.tp-kom.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://tp-kom.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://tp-kom.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://tp-kom.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat KIO
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
Fax: +4822458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z ustawą pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-607152 (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym
Numer referencyjny:
9/ZP/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na potrzeby, którego sporządzono niniejszy dokument (dalej również: „Postępowanie”) jest: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Maszyny przemysłowe 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
9/ZP/2026
Opis zamówienia:
Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym
1.Przerzucarka fabrycznie nowa, kompletna, wraz z osprzętem – rok produkcji 2026.
2.Urządzenie nie może być prototypem, musi posiadać deklarację zgodności CE.
3.Przeznaczenie – przerzucanie, przetwarzanie i formowanie pryzm kompostowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1
Pokaż więcej
Miejscem dostawy oraz odbioru końcowego przedmiotu zamówienia będzie siedziba Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zapewniając jego transport, rozładunek oraz przygotowanie do odbioru, na własny koszt i ryzyko, z zachowaniem warunków określonych w SWZ oraz w Umowie stanowiącej Załącznik nr 3 do SWZ.
Pokaż więcej
Miejscowość: Rumianek
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji (TG)
Termin dostawy (TD)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejscem dostawy oraz odbioru końcowego przedmiotu zamówienia będzie siedziba Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zapewniając jego transport, rozładunek oraz przygotowanie do odbioru, na własny koszt i ryzyko, z zachowaniem warunków określonych w SWZ oraz w Umowie stanowiącej Załącznik nr 3 do SWZ.8. Finansowanie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia będzie finansowany w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu przedmiotu leasingu przez Zamawiającego po zakończeniu podstawowego okresu leasingu, na warunkach wskazanych w SWZ.
Pokaż więcej
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w rozumieniu art. 132 P.z.p., przy zastosowaniu procedury, o której mowa w art. 139 P.z.p. (tzw. procedura odwrócona).
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://tp-kom.eb2b.com.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-05 10:30:00 📅
Miejsce: https://tp-kom.eb2b.com.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie – co najmniej jedną (1) dostawę fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym o wartości minimum 1 800 000,00 PLN (brutto).
Pokaż więcej
Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 20.000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych).
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Finansowanie przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia będzie finansowany w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu przedmiotu leasingu przez Zamawiającego po zakończeniu podstawowego okresu leasingu, na warunkach określonych w ?SWZ i we wzorze umowy.
Pokaż więcej
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
art 108 ust 1 pkt 6
art 108 ust 1 pkt 1.2
art 108 ust 1 pkt 1 lit h i pkt 2
art 108 ust 1 pkt 3
art 108 ust 1 pkt 1 i 4
art 108 ust 1 pkt 5
art 108 ust 1 pkt 1i 2
art 108 ust 1 pkt 1 i 2
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
777-00-04-121
Departament: dział zamówień publicznych
Adres pocztowy: ul. Zachodnia 4
Kod pocztowy: 62-080
Miasto pocztowe: Tarnowo Podgórne
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: dział zamówień publicznych
E-mail: biuro@tp-kom.pl 📧
Telefon: +48618146430 📞
Fax: +48618147407 📠
URL: https://www.tp-kom.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://tp-kom.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://tp-kom.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://tp-kom.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat KIO
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
Fax: +4822458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z ustawą pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-607152 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Maszyny przemysłowe (>20 nowe zamówienia)
- Maszyny do obróbki żywności, napojów i tytoniu oraz podobne części
- Maszyny do produkcji papieru i tektury
- Maszyny do produkcji wyrobów włókienniczych, odzieży i skóry (1)
- Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej (16)
- Obrabiarki (8)
- Piece przemysłowe lub laboratoryjne, piece do spopielania i paleniska (3)
- Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia (>20)
- Urządzenia chłodzące i wentylacyjne (9)
- Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich części (15)