„Zakup i dostawa fabrycznie nowych latarek, będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza dla 35 WOG i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w Rejonie Odpowiedzialności w roku 2026”.
35. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Przedmiotem zamówienia jest:” Zakup i dostawa fabrycznie nowych latarek, będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza dla 35 WOG i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w Rejonie Odpowiedzialności w roku 2026”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku do umowy tj; WET - Wymagania Ekspoloatacyjno-Techniczne na dostawę latarek będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza. Zamawiający wymaga, aby towar był dostarczony jako fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu oraz pierwszego gatunku. Latarka stanowiąca wyposażenie indywidualne żołnierza, wykonana w sposób umożliwiający bezawaryjną eksploatację w różnych warunkach
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-20. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-14.
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Krakowski
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Zakup i dostawa fabrycznie nowych latarek, będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza dla 35 WOG i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w Rejonie Odpowiedzialności w roku 2026”.
Numer referencyjny:
32/SINŻ-SAP/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Latarki 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
32/SINŻ-SAP/26
Tytuł: Zakup i dostawa fabrycznie nowych latarek, będących wyposażeniem indywidualnym żołnierza dla 35 WOG i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w Rejonie Odpowiedzialności w roku 2026”.
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania: 3 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: .
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-20 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 35. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Krajowy numer rejestracyjny:
5130233434
Adres pocztowy: 35. Krakowski Wojskowy Oddział Gospodarczy
ul. Krakowska 1
Kod pocztowy: 30-199
Miasto pocztowe: Rząska
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: 35. Krakowski Wojskowy Oddział Gospodarczy
E-mail: j.majecki@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261133016 📞
URL: https://35wog.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/35wog 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: iod.kio@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-15Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 134-489543 (2026-07-14)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-31 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 489543-2026
Źródło: OJS 2026/S 159-574815 (2026-08-18)