Zakup i dostawa paszy dla ZHRŁ Rutki
Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa paszy do Zakładu Hodowli Ryb Łososiowatych, Rutki, 83-330 Żukowo. Zestawienie zapotrzebowania pasz stanowi Załącznik nr 1Ado SWZ.
TerminDeadline 2026-09-15
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Pomorskie › Gdański
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa paszy dla ZHRŁ Rutki
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pasza dla zwierząt 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Adres pocztowy: Zakład Hodowli Ryb Łososiowatych Rutki
Rutki 49
Kod pocztowy: 83-300
Miejscowość: Żukowo
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gdański 🏙️
Czas trwania: 2 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Kod pocztowy: 83-330
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 08:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.uzp.gov.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą do 13.12.2026r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-15 08:15:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.uzp.gov.pl
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą do 13.12.2026r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Michała Oczapowskiego 10
Kod pocztowy: 10-719
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: anna_czapla@irs-mwp.pl 📧
Telefon: +48227562044 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.uzp.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.uzp.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-14Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 156-564674 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa paszy dla ZHRŁ Rutki
Numer referencyjny:
DPiZP.260.32.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa paszy do Zakładu Hodowli Ryb Łososiowatych, Rutki, 83-330 Żukowo. Zestawienie zapotrzebowania pasz stanowi Załącznik nr 1Ado SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pasza dla zwierząt 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DPiZP. 260.32.2026
Adres pocztowy: Zakład Hodowli Ryb Łososiowatych Rutki
Rutki 49
Kod pocztowy: 83-300
Miejscowość: Żukowo
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gdański 🏙️
Czas trwania: 2 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Kod pocztowy: 83-330
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 08:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.uzp.gov.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą do 13.12.2026r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-15 08:15:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.uzp.gov.pl
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą do 13.12.2026r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 000080192
Adres pocztowy: ul. Michała Oczapowskiego 10
Kod pocztowy: 10-719
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: anna_czapla@irs-mwp.pl 📧
Telefon: +48227562044 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.uzp.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.uzp.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu jednej z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 uPzp, które wystąpiły w odpowiednim okresie określonym w art. 111 uPzp.
2. W postępowaniu może brać udział Wykonawca, wobec którego brak jest podstaw do wykluczenia z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2023 r. nr 1497) zwanej dalej: „ustawą sankcyjną”, art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 zwanego dalej „rozporządzeniem Rady (UE)” oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, opisanych w Rozdziale X SWZ.
4. Zamawiający może unieważnić postępowanie jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1.Środki ochrony prawnej, określone w Dziale IX ustawy przysługują Wykonawcy, uczestnikowi konkursu oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy.
2.Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców.
3.Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. Odwołanie w przypadkach innych niż określone powyżej wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-14Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 156-564674 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne (>20 nowe zamówienia)