Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i obuwia sportowego oraz ringu bokserskiego wraz z montażem, uruchomieniem i przeprowadzeniem szkolenia dla kadry instruktorskiej z podziałem na 4 zadania:
Skarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Zadanie nr 1 – sprzęt sportowy; Zadanie nr 2 – odzież sportowa i obuwie sportowe; Zadanie nr 3 – sprzęt sportowy; Zadanie nr 4 – ring bokserski.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne › Artykuły i sprzęt sportowy
- • Odzież specjalna › Odzież sportowa
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Mazowiecki regionalny › Siedlecki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i obuwia sportowego oraz ringu bokserskiego wraz z montażem, uruchomieniem i przeprowadzeniem szkolenia dla kadry instruktorskiej z podziałem na 4 zadania:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Artykuły i sprzęt sportowy 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 060 840 PLN 💰
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 145203.95 PLN 💰
Opis zamówienia: Sprzęt sportowy
Produkty/usługi: Odzież sportowa 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 60 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 3
Wartość szacunkowa bez VAT: 162763.9 PLN 💰
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-21 📅
Data końcowa: 2026-11-15 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 2
Wartość szacunkowa bez VAT: 35 460 PLN 💰
Opis zamówienia: Odzież sportowa i obuwie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 4
Wartość szacunkowa bez VAT: 57 510 PLN 💰
Opis zamówienia: Sprzęt sportowy - ring bokserski
Miejsce wykonania: Siedlecki 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wrocław, Bydgoszcz, Grudziądz, Siedlce, Poznań - zgodnie z rozdzielnikiem dostaw
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 09:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Skarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Obornicka 100-102
Kod pocztowy: 50-984
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Marta Szczurek
E-mail: 2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261656244 📞
Fax: 261656228 📠
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 224587701 📞
Fax: 48 224587700 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-596635 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i obuwia sportowego oraz ringu bokserskiego wraz z montażem, uruchomieniem i przeprowadzeniem szkolenia dla kadry instruktorskiej z podziałem na 4 zadania:
Krótki opis:
Zadanie nr 1 – sprzęt sportowy;
Zadanie nr 2 – odzież sportowa i obuwie sportowe;
Zadanie nr 3 – sprzęt sportowy;
Zadanie nr 4 – ring bokserski.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Artykuły i sprzęt sportowy 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 060 840 PLN 💰
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 145203.95 PLN 💰
Opis zamówienia: Sprzęt sportowy
Produkty/usługi: Odzież sportowa 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 60 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: 3
Wartość szacunkowa bez VAT: 162763.9 PLN 💰
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-21 📅
Data końcowa: 2026-11-15 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: 2
Wartość szacunkowa bez VAT: 35 460 PLN 💰
Opis zamówienia: Odzież sportowa i obuwie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4
Tytuł: 4
Wartość szacunkowa bez VAT: 57 510 PLN 💰
Opis zamówienia: Sprzęt sportowy - ring bokserski
Miejsce wykonania: Siedlecki 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wrocław, Bydgoszcz, Grudziądz, Siedlce, Poznań - zgodnie z rozdzielnikiem dostaw
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Pilna potrzeba udzielenia zamówienia publicznego w sprzęt sportowy, odzież sportową, obuwie sportowe oraz ring bokserski w związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem. Dodatkowo zamówienie wynikające z potrzeb bieżących żołnierzy będących na zaopatrzeniu 2. WOG.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 09:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Skarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Krajowy numer rejestracyjny:
8951897962
Adres pocztowy: ul. Obornicka 100-102
Kod pocztowy: 50-984
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Marta Szczurek
E-mail: 2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261656244 📞
Fax: 261656228 📠
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Wykonawca, żaden ze wspólników konsorcjum lub spółki cywilnej, w przypadku składania oferty wspólnej, ani żaden podmiot, na którego zasoby powołuje się wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu:
1) nie może podlegać wykluczeniu z postępowania na podstawie żadnej z przesłanek, o których mowa w art. 108 ust. 1 oraz 109 ust. 1 punkt 1 i 4 ustawy Pzp.
2) nie może podlegać wykluczeniu z postępowania na podstawie żadnej z przesłanek z art. 5K Rozporządzenia Rady UE nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L229 z 31.07.2017 r.).
3) nie może podlegać wykluczeniu z postępowania na podstawie żadnej z przesłanek na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. Urz. 2022 r., poz.835).
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 224587701 📞
Fax: 48 224587700 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-596635 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕