Zakup licencji czasowych systemu wirtualizacji
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji czasowych dla nw. oprogramowania: 1.1. Vmware vDefend - liczba core - 384, na okres 1.09.2026 – 31.12.2028, 1.2. VMware Cloud Foundation, liczba core - 300, na okres 1.09.2026 – 31.12.2028 2. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaoferowane produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: a) produktu ICT, usługi ICT lub procesu ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 3. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 4. Opis równoważności przedmiotu zamówienia określony został w podrozdziale IV SWZ. 4.1. Szczegółowy opis rozwiązania równoważnego dla Vmware vDefend został zawarty w Załączniku nr 6 do Projektowanych postanowień umowy. 4.2. Szczegółowy opis rozwiązania równoważnego dla VMware Cloud Foundation został zawarty w Załączniku nr 7 do Projektowanych postanowień umowy.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-10. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-09.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-09 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup licencji czasowych systemu wirtualizacji
Numer referencyjny:
ZP.261.24.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
0000-ZP.261.24.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-01 📅
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Rzeczpospolita Polska
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-10 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-10 11:10:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-10 11:10:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
Krajowy numer rejestracyjny:
012513262
Departament: Centrala
Adres pocztowy: Al. Niepodległości 190
Kod pocztowy: 00-608
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Zamówień Publicznych
E-mail: bzp@krus.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 592 64 20 📞
URL: www.gov.pl/krus 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.krus.gov.pl/krus 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.krus.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.krus.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48224587801 📞
URL: www.gov.pl/web/uzp/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.gov.pl/web/uzp/kontakt 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 131-476153 (2026-07-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2039999.28 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 2039999.28 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 2039999.28 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa nr 153/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-25 📅
Tytuł: Zakup licencji czasowych systemu wirtualizacji
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2039999.28 💰
Najniższa oferta: 2039999.28 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2039999.28 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ESKOM IT Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ESKOM IT Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
141946570
Adres pocztowy: ul. Puławska 543
Kod pocztowy: 02-844
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 167-596678 (2026-08-28)
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne (>20)
- Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu (11)
- Pakiety oprogramowania do kontroli transakcji biznesowych i osobistych (10)
- Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania (6)
- Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego (5)
- Pakiety oprogramowania użytkowego (>20)
- Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania (10)
- Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe (>20)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)