Zakup mebli biurowych na potrzeby Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Wydziału Geodezji i Kartografii.

Termin

Deadline 2026-09-14

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-12 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup mebli biurowych na potrzeby Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Wydziału Geodezji i Kartografii.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5

1️⃣
Tytuł: Stół konferencyjny - 1 sztuka
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰
Opis zamówienia:
Stół konferencyjny owalny o wymiarach: 180 × 100 cm (długość × głębokość). Wykonany z płyty laminowanej, obustronnie pokrytej melaminą. Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.
Informacje dodatkowe: Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 4 tygodni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: Nie przewidziano.
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Krzesło - 14 sztuk
Opis zamówienia: Krzesło biurowe tapicerowane. Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Szafa - 2 sztuki oraz kontenery mobilne - 8 sztuk
Opis zamówienia:
Szafa aktowa drzwi na dole wykonana z płyty grubości 1,8 cm z wieńcem górnym zlicowanym z drzwiami grubości 2,5 cm oraz dolnym 1,8 cm zlicowanym z korpusem - ukrytym za drzwiami. Szafka o korpusie w całości wykonanym z płyty 1,8 cm i wieńcem grubości 2,5 cm Od frontu 3 szuflady równej wysokości, wykonane z płyty meblowej i ze spodem z płyty HDF. Zamek centralny. Kontener na kółkach. Wymiary: 43/45/56. Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Biurko z regulowaną wysokością - 8 sztuk
Opis zamówienia:
Biurko o solidnej konstrukcji, z dwoma silnikami i dużym dopuszczalnym obciążeniem, które zapewnia płynne przejście między pozycją siedzącą a stojącą. Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Fotel biurowy - 8 sztuk
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sztuk 8) foteli biurowych. Waga maksymalna użytkownika do 100 kg. Fotel posiadający możliwość płynnej regulacji wysokości siedziska przy użyciu podnośnika pneumatycznego, którą użytkownik może wykonać przy pomocy dźwigni lub pokrętła. Duże kółka w technologii FloorProtect (nie rysują podłogi). Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 12:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-12
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 12:05:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-12
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Politechnika Warszawska
Krajowy numer rejestracyjny: 5250005834
Adres pocztowy: Plac Politechniki 1
Kod pocztowy: 00-661
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: beata.czajka@pw.edu.pl 📧
Telefon: (22)2341364 📞
URL: https://pw.edu.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1358098 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1358098 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: 1) w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp.; 2) w art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp tj.: w stosunku, do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; 3) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; 4) w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.07.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.04.2022, str. 1).
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 155-561898 (2026-08-12)