Zakup nowego średniego samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Dobra – postępowanie II
Gmina Strzeleczki
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Dobra z napędem stałym 4x4 dla jednostki OSP z terenu Gminy Strzeleczki. Samochód powinien być wyposażony w urządzenia sygnalizacyjno – ostrzegawcze, przystosowany do przewozu minimum 6 osób w układzie 1+1+4. Wyposażony w zbiornik wody do celów gaśniczych o pojemności zbiornika na wodę maksymalnie do 3000 (+/- 5l) litrów. Samochód musi spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa o Ruchu Drogowym.
TerminDeadline 2026-09-30
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup nowego średniego samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Dobra – postępowanie II
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Opis
Tytuł: Zakup nowego średniego samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Dobra – postępowanie II
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 030 000 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Adres pocztowy: Rynek 4
Kod pocztowy: 47-364
Miejscowość: Strzeleczki
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-14 📅
Data końcowa: 2026-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): gwarancja na zabudowę
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Urząd Miejski w Strzeleczkach
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-30 10:30:00 📅
Miejsce: Urząd Miejski w Strzeleczkach
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów: zgodnie z swz
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina strzeleczki
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Rynek 4
Kod pocztowy: 47-364
Miasto pocztowe: Strzeleczki
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Urząd Miejski w Strzeleczkach
E-mail: sekretarz@strzeleczki.pl 📧
Telefon: 774076660 📞
URL: www.strzeleczki.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a2b42f3-a226-4303-a737-bd414357076c 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Informacja o wspólnych zamówieniach
Zamówienie jest udzielane przez centralną jednostkę zakupującą ✅
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a2b42f3-a226-4303-a737-bd414357076c 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z art. 515 PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-584304 (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup nowego średniego samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Dobra – postępowanie II
Numer referencyjny:
NR.IV.271.36.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Dobra z napędem stałym 4x4 dla jednostki OSP z terenu Gminy Strzeleczki. Samochód powinien być wyposażony w urządzenia sygnalizacyjno – ostrzegawcze, przystosowany do przewozu minimum 6 osób w układzie 1+1+4. Wyposażony w zbiornik wody do celów gaśniczych o pojemności zbiornika na wodę maksymalnie do 3000 (+/- 5l) litrów. Samochód musi spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa o Ruchu Drogowym.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Opis
Tytuł: Zakup nowego średniego samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Dobra – postępowanie II
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 030 000 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Adres pocztowy: Rynek 4
Kod pocztowy: 47-364
Miejscowość: Strzeleczki
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-14 📅
Data końcowa: 2026-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): gwarancja na zabudowę
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Urząd Miejski w Strzeleczkach
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-30 10:30:00 📅
Miejsce: Urząd Miejski w Strzeleczkach
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów: zgodnie z swz
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina strzeleczki
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 1990090013
Adres pocztowy: ul. Rynek 4
Kod pocztowy: 47-364
Miasto pocztowe: Strzeleczki
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Urząd Miejski w Strzeleczkach
E-mail: sekretarz@strzeleczki.pl 📧
Telefon: 774076660 📞
URL: www.strzeleczki.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a2b42f3-a226-4303-a737-bd414357076c 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Informacja o wspólnych zamówieniach
Zamówienie jest udzielane przez centralną jednostkę zakupującą ✅
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a2b42f3-a226-4303-a737-bd414357076c 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
generated_id
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z art. 515 PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-584304 (2026-08-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)