Zakup nowego wozu asenizacyjnego
Miasto i Gmina Gąbin
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego dwufunkcyjnego typu WUKO (samochodu specjalnego do czyszczenia kanalizacji) wraz z dostawą fabrycznie nowej zabudowy asenizacyjnej, a także niezintegrowanej, przenośnej wytwornicy dymu (zadymiarki) z kompletem akcesoriów. 2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Rok produkcji podwozia ora zabudowy minimum: 2026. a. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do ruchu zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym. b. Pojazd musi spełniać wymogi Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie wymagań dla pojazdów asenizacyjnych. c. Zabudowa i urządzenia muszą posiadać znak CE oraz deklaracje zgodności z obowiązującymi normami. d. Wszystkie dokumenty (instrukcje obsługi, książki gwarancyjne i serwisowe, komputery pokładowe) muszą być dostarczone w języku polskim. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 pod nazwą „Załącznik nr 1 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.
TerminDeadline 2026-10-02
Kto? Co? Gdzie?| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup nowego wozu asenizacyjnego
Numer referencyjny:
GK.ZP.271.1.20.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Szambiarki 📦
Opis
Adres pocztowy: Miasto i Gmina Gąbin
Stary Rynek
16
Kod pocztowy: 09-530
Miejscowość: Gąbin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Płocki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-30 📅
Data końcowa: 2026-12-15 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 09:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 11 miesięcy
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto i gmina gąbin
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 7743211258
Adres pocztowy: ul. ul. Stary Rynek 16
Kod pocztowy: 09-530
Miasto pocztowe: Gąbin
Region: Płocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: urzad-sekretariat@gabin.pl 📧
Telefon: 242674150 📞
URL: https://bip.gabin.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-39a955ae-dff6-47f2-8522-9377053b88c4 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-39a955ae-dff6-47f2-8522-9377053b88c4 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-01+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 169-605790 (2026-09-01)
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)