Zakup serwera do budowy środowiska AI/ML
Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego
Przedmiot zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja w infrastrukturze Zamawiającego jednego (1) serwera do budowy środowiska AI/ML wraz z serwisem gwarancyjnym Producenta na okres 60 miesięcy. 2) Dostarczone urządzenie oraz jego komponenty składowe muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, wyprodukowane nie wcześniej niż 8 miesięcy przed datą dostarczenia oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Oferowane komponenty muszą być kompatybilne i znajdować się na liście kompatybilności producenta serwera. Serwer nie może znajdować się na listach „end-od-sale”, „end-od-support” Producenta co najmniej na dzień złożenia oferty. 3) Oferowane urządzenie musi posiadać fabryczne, trwałe naniesienie przez producenta znaku CE. Musi pochodzić z legalnego źródła oraz być dostarczone przez autoryzowany kanał sprzedaży producenta na terenie Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-22.
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Warszawski stołeczny › Warszawski zachodni
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup serwera do budowy środowiska AI/ML
Numer referencyjny:
DZ.270.91.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Serwery 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DZ.270.91.2026
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania: 65 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy i instalacji serwera
Czas naprawy awarii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: miejsce realizacji teren RP
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
przetarg nieograniczony
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-27 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-27 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1346952
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-27 10:05:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1346952
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: wysokość wadium: 25 000 PLN szczegółowe informacje zawarto w SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego
Krajowy numer rejestracyjny:
728-25-11-300
Adres pocztowy: ul. Leśników 21C Sękocin Stary
Kod pocztowy: 05-090
Miasto pocztowe: Raszyn
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@zilp.lasy.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 270 71 00 📞
Fax: +48 22 468 09 51 📠
URL: http://www.zilp.lasy.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1346952 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zilp_lasy 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1346952 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1346952 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 40 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/epuap 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 140-508810 (2026-07-22)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-28 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-28 10:05:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta nabywcy
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 508810-2026
Źródło: OJS 2026/S 146-530784 (2026-07-29)
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)
- Serwery (>20)