Zakup sprzętu kwaterunkowego (biurowy, koszarowy, polowy)

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: część I - zakup sprzętu kwaterunkowego biurowego, część II - zakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego, część III - zakup sprzętu kwaterunkowego polowego

Termin

Deadline 2026-09-25

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-20 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup sprzętu kwaterunkowego (biurowy, koszarowy, polowy)
Numer referencyjny: 39/D/26
Krótki opis:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: część I - zakup sprzętu kwaterunkowego biurowego, część II - zakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego, część III - zakup sprzętu kwaterunkowego polowego
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Meble 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3

1️⃣
Tytuł: część I - zakup sprzętu kwaterunkowego biurowego
Opis zamówienia: część I - zakup sprzętu kwaterunkowego biurowego
Produkty/usługi: Meble biurowe 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 50 dni
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
- poz.7 - Krzesło obrotowe na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem- wyściełane WP1-16 - do 160 szt - poz.19 - Szafa ubraniowa drewniana 2-drzwiowa WP1-58 - do 10 szt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: część II - zakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego
Opis zamówienia: część II - zakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego
Informacje o opcjach
Opis opcji:
poz.1 - Regał metalowy WP2-7 - do 100 szt poz.15 - Stojak na broń WP2-31 - do 60 szt poz. 8 - Łóżko koszarowe uniwersalne WP2-27 - do 100 szt poz.11 – Szafa na odzież metalowa WP2-34 - do 100 szt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: część III - zakup sprzętu kwaterunkowego polowego
Opis zamówienia: część III - zakup sprzętu kwaterunkowego polowego
Produkty/usługi: Łóżka polowe 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Meble 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Opis
Adres pocztowy: Narutowicza 17B
Kod pocztowy: 70-240
Miejscowość: Szczecin

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma zakupowa https://platformazakupowa.pl/pn/rziszczecin
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-25 09:00:00 📅
Miejsce: Platforma zakupowa https://platformazakupowa.pl/pn/rziszczecin
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny: REGON 810060937
Adres pocztowy: Narutowicza 17 B
Kod pocztowy: 70-240
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: rziszczecin.przetargi@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261452000 📞
URL: https://rziszczecin.wp.mil.pl/pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/rziszczecin 🌏
Adres profilu nabywcy: https://rziszczecin.wp.mil.pl/pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1362066 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1362066 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 91 466 43 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się: 1) w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a; 2) w przypadku zamówień, których wartość jest mniejsza niż progi unijne, w terminie: a) 5 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a. 2.  Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne; 2) 5 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest mniejsza niż progi unijne. 3.  Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 1 i 2 wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne; 2) 5 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest mniejsza niż progi unijne. 4.  Jeżeli zamawiający nie opublikował ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy lub mimo takiego obowiązku nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty lub nie zaprosił wykonawcy do złożenia oferty w ramach dynamicznego systemu zakupów lub umowy ramowej, odwołanie wnosi się niepóźniej niż w terminie: 1) 15 dni od dnia zamieszczenia w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia o wyniku postępowania albo 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, a w przypadku udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki - ogłoszenia o wyniku postępowania albo ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, zawierającego uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki; 2) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający: a) nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia albo b) opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, które nie zawiera uzasadnienia udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki; 3) miesiąca od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający: a) nie zamieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia o wyniku postępowania albo b) zamieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o wyniku postępowania, które nie zawiera uzasadnienia udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki. Czytaj więcej w Systemie Informacji Prawnej LEX: https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/prawo-zamowien-publicznych-18903829/art-515
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-582048 (2026-08-20)