„Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego – OSP Rokiciny”
Ochotnicza Straż Pożarna w Rokicinach
4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokicinach. 4.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę przedmiotu zamówienia, zgodnego z załącznikiem nr 1 SWZ, 2) przekazania sprzętu wolnego od wad, fabrycznie nowego, nieużywanego, sprawnego technicznie, kompletnego i gotowego do pracy średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego z układem napędowym 4x4– zwanego dalej „pojazdem”, bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji po stronie Zamawiającego, w tym wyposażonego we wszystkie płyny eksploatacyjne i paliwo; 3) dostarczenie niezbędnego opisu technicznego (w języku polskim), 4) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji do podwozia pojazdu, zabudowy pożarniczej i zainstalowanych urządzeń i wyposażenia w języku polskim oraz kompletu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu, 5) oznakowanie samochodu zgodnie z Załącznikiem nr 1, 4.3. Wymagania ogólne dla przedmiotu zamówienia: a) pojazd zabudowany i wyposażony musi spełniać minimalne wymagania wg przepisów: − ustawy Prawo o ruchu drogowym (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. − rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, z późn. zm), − rozporządzenia ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i Straży Pożarnej, ( Dz. U. z 2019 r., poz 594). − norm: PN-EN 1846-1 i PN-EN 1846-2 lub norm równoważnych, b) pojazd musi posiadać ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143, poz. 1002, z późn. zm)., c) świadectwo dopuszczenia dostarczone najpóźniej w dniu odbioru pojazdu, d) pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 08 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej. 4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych pojazdu został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-16
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Piotrkowski
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego – OSP Rokiciny”
Numer referencyjny:
RIZ.271.19.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
RIZ.271.19.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi: Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejsce wykonania: Piotrkowski 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-12-10 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-16 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-16 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty zostaną otwarte w siedzibie Zamawiającego za pośrednictwem Platforma eZamówienia
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-16 10:15:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ochotnicza Straż Pożarna w Rokicinach
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 7732472446
Adres pocztowy: Rokiciny 65,
Kod pocztowy: 97-221
Miasto pocztowe: Rokiciny
Region: Piotrkowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: mariusz.kudlik@gmail.com 📧
Telefon: 44 719 50 10 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8e4b845-a977-40b4-a076-0cc21d9121ea 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8e4b845-a977-40b4-a076-0cc21d9121ea 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Nazwa: „Platforma e-zamówienia” – ogólnodostępne i nieodpłatne narzędzie informatyczne do obsługi postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w tym przedmiotowego postepowania, w szczególności do elektronicznego składania ofert dostępne pod adresem:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postepu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 157-567788 (2026-08-13)
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)